Wpis z mikrobloga

Testował może ktoś z was połączenie Mi Band 3 z iPhone XS?
Najbardziej zależy mi na inteligentnym budzeniu / liczenie spalonych kalorii podczas treningu.
Może coś innego lepszego polecacie?
Na chwilę obecną nie stać mnie na Apple Watcha lub Samsung Watcha :P
#iphone #iphonexs #miband #miband3
  • 10
@Lechu94: Jest promocja na Apple Watcha - wersję 38mm zdobędzie się od 1300zł, wersja 42mm za 1499zł. Drogo? No drogo, ale tanio się Appla nie kupi. Generacja 3.

Aplikacja Mi Fit jest na iOS, więc może zdziała się coś więcej. Ale fakt, że Apple Watch ma pod względem treningowo-smartwatchowym wszystko co trzeba.
@Kosiek30: Wiadomo, że najlepiej będzie działać Apple Watch z iPhonem. Jednak gdybym miał kupować AW to raczej zdecydowałbym się na Series 3/4, jednak chcę poczekać też z jego zakupem (ponoć Orange testuję technologie eSIM, i być może wejdzie w tym roku). Cena ogólnie jest mi znana i się jej nie boję, jednak w najbliższym miesiącu raczej go nie kupie a zakupu Mi Bandu nie odczuję mój portfel aż tak mocno.

W
Obecnie wstrzymałem się z zakupem.
Rzekomo Samsung Watch nie ma wielu funkcji na iPhone (jednak nie znam nikogo kto go posiada tylko wyczytałem na zagranicznych forach).
Mi band również nie jest do końca dopracowany o czym pisała wyżej różowa.
Apple Watch najbardziej mnie przekonuje, jednak z zakupem się wstrzymuje ponieważ Orange (akurat posiadam) w tym roku ma wprowadzić eSIM więc być może będzie możliwość zakupu wersji LTE z polskiej dystrybucji i skopiowania