Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siedzę sobie sam,myślę nad swoim życiem i dochodzę do wniosku że nienawidzę mojej matki,zniszczyła mi całe życie,wiecznie jak byłem dzieckiem(teraz mam 22 lata) mówiła mi żebym uważał na siebie,nie zabardzo pozwalała mi chodzić na imprezy,o dziewczynach nie wspomnę,powtarzała że jestem jeszcze za młody i abym dał sobie spokój,wszystko w swoim czasie(sama wyszła za mąż w wieku 20),wybrała mi szkołę,teraz niby mam zawód,którego nie będę wykonywał,bo go nie cierpię,nie zdałem matury,w sumie to z wewnętrznego buntu,aby jej zrobić na złość, teraz się z nią w ogóle dogadać nie mogę,i chyba się wyprowadzę,wiem jedno że jak to zrobię to już nigdy jej nie odwiedzę,nie chce jej widzieć #rozowypasek #rozowepaski nie róbcie tego swoim dzieciom,cały czas w podświadomości mam ochotę mieć dziewczynę,i nie nie chodzi mi o sex tylko o kogoś z kim mógł bym porozmawiać,obejrzeć film itp... co wieczór rycze jak dziecko,gdy o tym myślę....,a nie mając jej nigdy nie jest to takie łatwe,nie raz próbowałem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania: u mnie to znowu po dziś dzień się ojciec ze wszystkiego nabijał, matka częściowo. Musiałem #!$%@? jak najdalej bo już miałem dosyć takiego życia. Do tego doszła dalsza rodzinka przez co m.in popadłem w kompleksy w sprawach z różowymi bo obracalne kilkoma za gowniaka i się ze mnie śmiali. Dziś prawie 25 lvl i jestem jak ty.

Ucieczka od takiego otoczenia to najlepsze wyjście
OP: @NIEKONWENCJONALNA: Do pracy poszedłem odrazu po sxkole,i znów było: posiedź trochę w domu,przecież stać nas bez problemu aby się utrzymać(nie jest to ptosta kobieta,wykształcona i jak na polskie warunki bardzo dobrze zarabia) ale postawiłem na swoim,wiadomo jak wyglądają początki w pl,czyli 2200 na rękę...,dzięki temu że żyje oszczędnie dziś mogę się rozglądać nad własnym mieszkaniem i w końcu się od niej oderwać
@agnieszkakolec: tak? Poprostu wszedłeś?,bo ja mam
OP: @grzylen: nie,mam dużo starszą siostrę,wyszła za mąż bez problemu itp,matka ze mnie po tym zaczęła robić sobie maskotkę,abym przy niej został,efekty teo są opisane powyżej
Miezkamy z ojcem,ale on to tylko na laptopie siedzi albo ogląda tv (jest na emeryturze,wojskowy) więc można powiedzieć że dla mnie nie istnieje,ale jak coś potrzebuje załatwić to idę do niego,z nim się dogadam

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował:
matka ze mnie po tym zaczęła robić sobie maskotkę,abym przy niej został,efekty teo są opisane powyżej


@AnonimoweMirkoWyznania: czyli całe szczęście jesteś świadomy problemu i wiesz gdzie leży problem! To dobrze. trzeba by na spokojnie przeanalizować cała sytuację. Rozmawiałeś z siostrą?
OP: @grzylen: szczerze to nie,mam z nią super kontak ale się wstydzę o tym mówić,jak zaczyna jakiś temat dziewczyn itp to się ze mnie trochę nabija(nie jest to złośliwe),traktuje mnie jak przegrywa z własnego wyboru...,ja też to obracam w żart i tak to się kończy

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}