Wpis z mikrobloga

Ostatnio mam jakieś szczęście do fantastycznych ludzi. Tym razem trafiło na pana taksówkarza. Po tym jak wjechał na chodnik i ścieżkę rowerową i jechał nimi w stronę pobliskiej Biedronki, zapytałem (jako, że szedłem po tym chodniku) co on u licha wyprawia i dlaczego wpierdziela się na chodnik i ścieżkę rowerową skoro można podjechać z drugiej strony. Usłyszałem, że mam w cholerę iść, bo klienta nie może chodzić. Od samej pasażerki w słusznym wieku usłyszałem "idź pan w ciul". Dzień wcześniej zainteresowałem się co to jakaś kobieta pod blokiem przez żywopłot na trawnik wrzuca – oczywiście usłyszałem, że co mnie to interesuje i, że nawet jeśli tu mieszkam to nic mi do tego bo to jej teren (lol). Jak w lesie, a nawet gorzej. Nie dziwię się, że panuje totalna znieczulica i wszyscy mają wszystko w dupie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ps. Czy jest sens podsyłać gdzieś na policje zdjęcie z tą taksówką?

#katowice #taxi #slask #patologiazewsi
AvantaR - Ostatnio mam jakieś szczęście do fantastycznych ludzi. Tym razem trafiło na...

źródło: comment_O5Op7uSYSikSe5uvOMHPwQEi1j21GW0W.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przeświadczenie "mi wolno"


@AvantaR: dzięki nim mamy świeże bułki, wędliny - jak zachorujesz i nie będzie Ci miał kto zakupów zrobić? bo będziesz leżał z gorączką w łóżku to kto dla Ciebie specjalnie pojedzie do sklepu? no kto?
  • Odpowiedz
@AvantaR: Naucz go Mirku. Wysyłam uszanowanko, bo sam mam podobną naturę. Ostatnio baba kopciła na przystanku. Żodyn nie zaprotestował, tylko ja. Te barany nie są w stanie zaprotestować przeciwko temu, że ktoś im robi źle i wolą znieść to, dlatego, że ich słaba psychika już wysłała im maila do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w spodniach.

Wołaj jak zgłosisz i dostaniesz odzew.
  • Odpowiedz
@AvantaR: wyślij na policję, dostaniesz wezwanie pewnie do KMP, będziesz zeznawał jako świadek - jak gość się nie przyzna/nie przyjmie mandatu, sprawa może trafić do sądu, ale takich dziadów trzeba tępić i to ostro, gość jest nienormalny i może nie powinien w ogóle móc prowadzić pojazdów
  • Odpowiedz