Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? dworzec autobusowy w Berlinie bardziej menelski od radomskiego. Czułam się jak w jakimś filmie, środek nocy, mnóstwo ludzi patrzących spod byka, jacyś bezdomni, dużo ciapakow, część osób spi rozwalona jak u siebie w wyrze, śmierdzi jak z chlewika i czujesz się jakby zaraz cie mieli okraść albo zabić albo zgwałcic albo jakby ktoś tu miał zaraz podrzucić bombę. Tak śpiewał Kazik o dworcu w Kutnie można to spokojnie przypisać do berlińskiego dworca autobusowego. Brudno aż pękają oczy. Całe szczęście pisze z flixbusa w drodze do Ziemii Obiecanej Ojczyzny Najwspanialszej, także już bezpiecznie. Dworzec autobusowy w Berlinie -omijać. Nie polecam -1/10 #tagujebonocna #podrozujzwykopem
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@Antlioon nie jest, jest nawet całkiem spoko. Nic akurat do Radomia nie mam, bo mi się nawet podobał. Napisałam tak, żeby wyrazić tragizm sytuacji. Ale tak w Lublinie nie bylam xD
  • Odpowiedz
@WallaceMia no Lublin chyba przoduje pod tym względem. PKP odnowiony, ale dookoła smrod syf ubóstwo. O PKS nawet nie będę mówił, bo kto był ten wie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz