Wpis z mikrobloga

Kurde The Crew 2 ma taki potencjał, a Ubisoft tak ją spierdzielił.
Przy dwóch największymi atutach - wielkość mapy i multiplayer - zrobili największe, karygodne i krytyczne błędy.
Gra nie zachęca i nie nagradza za eksplorację, niektóre lokacje z TheCrew zostały wycięte (serio?!). Dodatkowo gra nie ułatwia wspólnego grania, umawiania się na wspólne rajdy, ustawiania wspólnego celu w nawigacji, nie ma jakiegoś lobby, plus uniemożliwia aktualnie granie PvP.
Przez to gra wydaje się pusta i bezcelowa, bo ściganie z głupim AI szybko się nudzi.
Jeżeli nie pójdą w kierunku jaki wyznaczyli sobie twórcy No Mans Sky, tj. słuchać graczy i poprawiać, poprawiać i ulepszać jak tylko się da, to tytuł do końca roku będzie już martwy.

#gry #screenyzgier #thecrew #thecrew2
Jarek - Kurde The Crew 2 ma taki potencjał, a Ubisoft tak ją spierdzielił.
Przy dwóc...

źródło: comment_mrAVgiXfld7P5Md2YnEU7MOeNfc3YX7y.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Jarek: mi się jedynka The Crew zajebiście podobała, ale tak jak mówisz, eksplorowanie fajnych terenów powinno być jakoś nagradzane, bo niektóre miejscówki są naprawdę fajne.
To o czym wspomniałeś to że MP ssie, i to jeszcze jak. W grze z takim potencjałem mapy, tam można było zrobić piaskownice jakiej nie miała żadna gra wyścigowo/tunnigowa. Zloty, spotkania, zwiedzanie mapy, razem z ekipą np. 20 samochodów. Nawet Euro Truck Simulator 2 na fanowskim
  • Odpowiedz
@Jarek co racja to racja, kupiłem, zagrałem z 20 godzin łącznie? Miałem najlepsze auta i co z tego, sprzedałem konto bo nie widziałem dalszego sensu gry. A zapłaciłem za nią niemało gdzieś na początku premiery.
  • Odpowiedz
@Red_u: na FH4 przyjdzie jeszcze czas, tylko muszę znaleźć argumenty żeby przetłumaczyć żonie, że zakup gty za 249 zł jest konieczny w naszym budżecie. ;-)
  • Odpowiedz