Wpis z mikrobloga

Jak Ozdupka #!$%@?ł się od Polaka bo wszystkim się znudziło to #!$%@?ł się do Adbustera, temu zmarł ojciec więc Dawidek wiedział że niesmacznie będzie wyglądało jak wciąż będzie po nim jechał i go wyzywał. Gdy skończyły mu się pomysły do kogo się #!$%@?ć to teraz wziął się za żiżeja pałkersona i zaczął udawać że ma jakieś chore wizje, do tego błaga żeby miał 100k subów xd
#danielmagical
#famemma
#patostreamy
  • 5
  • Odpowiedz
@FanowanTigera: wczoraj na live mówił że kocha fame mma, no co się dziwić, gdyby nie ta organizacja to nikt by się nim nie zaitneresował. A przed pierwszą galą miał 7,5k subów, dziś ma 35k. Nic dziwnego że próbuje nawet jakimiś kretyńskimi pomysłami się pokazać
  • Odpowiedz
@szymonhubert16: śmieszny typek najbardziej mnie rozwala jak mówi do youtuba proszę nie blokujcie mnie tak jak by ktoś z youtuba analizował wszystko co on bredzi w internecie, jest mega toksyczny opisując go jednym zdaniem to przerost formy nad treścią i w dodatku z problemami psychicznymi, wydaje mi się że on sam sobie zrobi krzywdę internetem na moje powinien zniknąć z internetu dla własnego bezpieczeństwa bo już bardziej nie można się publicznie
  • Odpowiedz