Wpis z mikrobloga

@laress W większości ludzie są normalni, w każdym orzedziale wiekowym. Twierdzenia takie jak Twoje sugerują, że masz piętnaście lat i myślisz, że wszyscy naokoło Ciebie są debilami i idiotami. Chociaż prawdopodobnoe jesteś starszy, po prostu masz mentalność gówniarza, który właśnie dostał się do ogólniaka i myśli, że jest najmądrzejszy na świecie XDDD
  • Odpowiedz
@Chudzinx: największą mam beke z tego jak wszyscy się karali. YT niezależne źródło. Nie będzie gówna jak w TV bo ludzie chcą jakości. No to #!$%@? macie jakość!
  • Odpowiedz
@laress: Niestety wuja, większość ludzi jest normalna. Ale każdy miał taki okres w życiu, kiedy to uważał, że jest najlepszy na świecie, a wszyscy dookoła to idioci i debile. Wygląda na to, że jesteś nieco opóźniony względem reszty społeczeństwa i teraz włąśnie przez to przechodzisz XDD
  • Odpowiedz
@Shatter: nic nie straciłeś ;p te kanały zna się z żartów albo bo się crossowały z innymi. beksy kojarzę z abstraczłonków (których nota bene i tak już nie ogladam) a w ponkach gra, a może grał Dakann (ten od piątku i piątku the series, czarnych owiec i to sie wytnie ze skalikiem)
  • Odpowiedz
@Chudzinx: To wychodzi, że jak chodziłem do technikum to byłem hardcorem bo jadłem zraza w sosie myśliwskim z frytkami. Żeby nie było podzieliłem się z nauczycielką ( )
  • Odpowiedz