Wpis z mikrobloga

Slyszeliscie rano w radiu ze Tereska chce przeciagnac Brexit o kolejny rok?

Nasuwa sie pytanie czy rzeczywiscie potrzeba tego czasu na wymyslenie co zrobic z granica w Irlandii czy moze Tereska chce pozostac przy korycie? A moze to gra na zwloke, extra czas na zwolanie kolejnego referendum?

Nawet gdyby jej sie to udalo to w UK beda #!$%@?, ze to wielki sukces negocjacyjny... haha

#uk #brexit #polityka
  • 9
@syn_admina: dla Ciebie tam to dla mnie od 10 lat tu :) Mieszkam w uk i obserwuje ten brexitowy cyrk od samego poczatku. Szkoda tylko, ze nie wiem skad masz informacje o nacisku biznesow? Chyba, ze chodzi Ci o markety ASDA, M&S itd, ale to sa szaraczki tylko...
@Wujek_Fester: poczekaj bo ty z naglowkow cytujesz chyba. Zadna z tych firm nie powiedziala, ze no-deal brexit to koniec ich biznesu w UK. Po za tym, ze odgrazaja sie, ze beda mieli "ciezej" to nikt z nich konkretnie nie powiedzial "CYA".

In its Brexit "risk assessment" published on Thursday, Airbus said if the UK left the EU next year without a deal - meaning it left both the single market and
@bacteria: A co niby ma jej dac kolejny rok przy korycie?, ja tam jej sie dziwie ze ciagle jej sie chce, moglaby jak Cameron podac sie do dymisji/rozpoczac wojaze po swiecie i wyklady i niech Torysi/Corbyn dalej sie szamoca z tym brexitem, juz widze ile wiecej by ugrali:)
Granica w Irlandii wyglada na nierozwiazywalny problem, najlepiej by bylo odlaczyc Irlandie Pln od UK i niech sie jednacza z republika, ja nie