Wpis z mikrobloga

@Alsgn_: no dobra, a co z niskim i wysokim? Gdyby obaj byli prawdomówni lub obaj byli kłamcami - to @dkm17 by nie mógł ustalić tego na podstawie zestawu pytań. Ale już dwie kolejne opcje są równie prawidłowe...
  • Odpowiedz
@enron: jak nie jest poprawna. Przez 7 dni padało albo rano, albo po południu. Było 5 bezdeszczowych poranków i 6 bezdeszczowych po południ. Czyli 11-7=4, mieliśmy zarówno poranek jak i po południe, tak więc 4/2=2. Padało przez 7 dni, więc 7+2=9.
  • Odpowiedz
@dkm17: matematykę lubiłem i miałem dobre oceny, ale lubiłem bardziej liczyć, rozwiązywać równania niż zagmatwane zadania tekstowe, rozwiązywałem to przez 2 godziny xD

robiłem to przez 2 godziny żeby ogarnąć że nie będzie z tego wyników ( ͡° ʖ̯ ͡°)

WYNIKI PREZENTOWANE BĘDĄ TYLKO ZBIORCZO I NIKT NIE DOWIE SIĘ O TWOIM WYNIKU
  • Odpowiedz
@dkm17: Ja nie umiem matematyki ale jak sobie narysowałem sześcian w przestrzeni i płaszczyznę, policzyłem ile przecina na pierwszym poziomie i pomnożyłem przez 3 to może być? Czy Ci zakłamuje test? Może to nie ma za wiele wspólnego z matematyką ale nie umiem matematyki.
  • Odpowiedz
@enron: gdyby wysoki odpowiedział nie, to od razu byłoby wiadomo jakie jest rozwiązanie a w zasadniu masz napisane, że z odpowiedzi nie dało się wywnioskować.
  • Odpowiedz
@Soviel: a ja wymiękłem, nie bardzo wiem co oznacza powierzchnia prostopadła do przekątnej sześcianu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
I jeszcze ni uja nie rozumiem o co chodzi ze zwiedzającymi Poznań, bo jak dla mnie to z pełnego pakietu może skorzystać choćby i 1% grupy...
  • Odpowiedz