Wpis z mikrobloga

Wiem, wiem kolorki nie mają znaczenia. Dla was, ale dla mnie brak bordo jest dokuczliwe z czterech powodów:
1. Wołać mogę jedynie 50 osób zamiast 150 do których byłem przyzwyczajony.
2. Jak wiecie plusuje wszystko (dobra, 95%) co piszecie w moich wpisach, dla zasięgów oczywiście, z czym mając bordo nie miałem problemu, a teraz rozdam trochę plusów i już limit. Potem prawaki piszą do mnie: "co już mnie nie plusujesz? heheh, zabolało widocznie" (°°
3. Siła mojego wykopu/zakopu znaleziska jest tylko 1/3 tego co przed banem.
4. Limit konwersacji na godzinę tylko 50 co przy aferze jakieś i intensywnym pisaniu starcza na 20minut.

Jak to jest, że od powrotu z bana na główną weszło jakieś 20 moich znalezisk miałem komentarze po 300 i więcej plusów na głównej, zalogowany jestem non stop praktycznie, a mój ranking spada? Już miewam dziwne pomysły co do powodów tego stanu rzeczy.
#zalesie #teoriespiskowe #bekazemnie #neuropa
Pobierz lakukaracza_ - Wiem, wiem kolorki nie mają znaczenia. Dla was, ale dla mnie brak bord...
źródło: comment_bGw97t4PlVN5ty4aJjgDavt4FIRbzfi4.jpg
  • 14
Jak to jest, że od powrotu z bana na główną weszło jakieś 20 moich znalezisk miałem komentarze po 300 i więcej plusów na głównej, zalogowany jestem non stop praktycznie, a mój ranking spada?


@lakukaracza_: nawet nie wiedziałem, że ktoś się tutaj interesuje rankingami
Co one dają?
@lakukaracza_:
Jeśli chcesz specjalnie poprawić sobie pozycję w rankingu, spróbuj wejść w wykopalisko i popisać pod dobrze rokującymi znaleziskami komentarze skrojone pod wykopową publiczkę. :P

Ja kiedyś przez przypadek wbiłem bordo - chory chyba byłem, siedziałem trochę więcej na mirko, napisałem jeden mocno plusowany komentarz pod znaleziskiem, które trafiło na główną. Aż sam się zdziwiłem, jak zobaczyłem zmianę koloru nicka. Mam wrażenie, że to ten komentarz z około tysiącem plusów miał