Wpis z mikrobloga

Sam niedawno czegoś takiego szukałem... ale niestety nic nie ma.

Robię sobie na własny użytek podsumowanie programów kandydatów na prezydenta Krakowa. Ile osób chciałoby, żeby to jakoś ładnie ogarnąć w formie tabelki z najważniejszymi punktami i kierunkami rozwoju jakie proponują i linkami do źródeł? Jeśli bym to robił, ETA to czwartek wieczór. Kandydaci wszyscy, punkty w rodzaju "smog", "budowa nowych osiedli", "parkingi w mieście", "biurokracja", etc.

#krakow #wybory #pytanie

Gdyby ktoś chciał być wołanym, proszę o komentarz "wołaj" albo plus dla takiego komentarza. Postaram się być na tyle bezstronnym na ile się da. Generalnie robię to, bo żaden kandydat mi nie odpowiada.

P.S. Tutaj contentu politycznego nie ma, ale podsumowanie wrzucę już z tagiem polityka, więc jeśli kogoś to interesuje a ma na czarnej, to lepiej niech odblokuje/sprawdzi. #polityka
  • 10
@raj: Generalnie to byłaby najlepsza opcja, ale jako że w piątek zaczyna się cisza przedwyborcza, a ja mam ograniczony wolny czas, to nie widzę tego. Gdyby ktoś coś chciał bazując na tym wyhaczyć, to postaram się to wrzucić wcześniej.
@GaiusBaltar: Ja tam mógłbym krótkie podsumowanie kandydatów napisać w taki sposób:

Majchrowski - żeby było tak jak było, najlepiej dotrwać do końca kadencji nie robiąc nic konkretnego
Wassermann - nie ma pojęcia o mieście, nie ma żadnego pomysłu na to miasto, ma być tylko ręką PiS-u realizującą politykę rządu w Krakowie
Gibała - karierowicz i człowiek ogólnie niepewny, zrobi to, co będzie sprzyjało jego karierze politycznej, na niczym więcej mu nie