Wpis z mikrobloga

  • 1930
Od poniedziałku jesteśmy w Poznaniu. Dziś Wojtuś miał mieć operacje - Witrektomię by ocalić wzrok. Niestety okazało się, że retinopatia rozwinęła się do stopnia 5, co uniemożliwia wykonanie operacji. Dodatkowo lekarze nie chcieli podejmować próby z powodu możliwości wystąpienia krwotoku. Póki co jesteśmy w kropce... Próbuję znaleźć jakieś kliniki, lekarzy czy w kraju czy za granicą. W dalszym ciągu mamy nadzieję, że nasz syn będzie widział. Może ktoś zna kogoś, ma jakieś informacje. Za wszelkie będziemy bardzo wdzięczni. Bardzo gorąco dziękujemy za wszystko co robocie. Za wszystkie wiadomości, za słowa wsparcia.

#leczymywojtusia #poznan #medycyna #okulista
  • 91
wypromujcie ten post, może ktoś z głównej będzie coś wiedział?


@elmyn: Leci w promowanych już od ok 20 minut - właśnie z uwagi na to by dotrzeć do jak największej grupy ludzi, którzy coś wiedzą lub są w stanie pomóc. Dodatkowo też podesłałam temat znajomym lekarzom, sami nie są w stanie pomóc, ale może coś podpowiedzą, jak działać, co robić.
Cwane #!$%@?. Czekali aż choroba rozwinie się na tyle, żeby nie musieli operować. Dałabym Ci radę, ale musisz cofnąć się w czasie. Nie miej dziecka w tym #!$%@? kraju.


@wykopowiczka69: To dziecko urodziło się w 25 tygodniu ciąży i dzięki kilku zabiegom operacyjnym wykonanymi przez tych cwanych #!$%@?ów w tym #!$%@? kraju w ogóle przeżyło. Zadziwia mnie jak przy zerowej merytoryce nie wstyd ci tak szafować oszczerstwami.
@Strahl: Nie wstyd mi bo przez lekarzy konowałów mój dziadek zmarł przynajmniej 10 lat za wcześnie, a babcia przyszła do szpitala o własnych siłach, tylko coś ją bolało, a wynosili ją już nogami do przodu. U mnie nie potrafili zdiagnozować choroby kręgosłupa, którą w Wawie zna każdy internista. Gdyby była poprawnie rozpoznana w okresie dojrzewania, mój kręgosłup nie wyglądał by teraz jak gówno. Ale tak, mów mi proszę dalej o merytoryce