Wpis z mikrobloga

Co byście wybrali z 2 ofert na juniora:
2k z małymi odchyłami na uz z ze stackiem front/ troche back typu (react, next, fb i toolsy, webpack itd, stack pod strony statyczne) z dużym naciskiem na calkowita samodzielnosc.full remote (to mi bardzo odpowiada)
3k+ uop w biurze (open space niestety) prawie sam react (idalnie wpasowuje sie ze stackiem ktory znam), typowe projekty web apek dla miedzynarodowych korpo + znajomy senior pilnujacy wszystkiego, tylko ten open space do ktorego jeszcze trzeba dojechac to najgorsze co sobie moge wyobrazic ( ͡° ʖ̯ ͡°) #frontend #programowanie #pracazdalna
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mzs1: zależy od tego czego oczekujesz od pracy. Jeśli zależy Ci na pieniądzach, wybierz ofertę nr. 2, bo 1k więcej, do tego uop więc płatne urlopy itp itd.
Jeśli chcesz się rozwijać to nie da się tego zrobić lepiej niż z kimś bardziej doświadczonym, wybierz ofertę nr. 2.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@warning_sign: nie do konca okreslilem, ten senior to moj stary znajomy, ktory jak sie okazalo tez pracuje w firmie do ktorej aplikowalem wiec mialbym go w godzinach roboczych nad soba, w free time zawsze jak czegos potrzebuje to i tak moge do niego walic jak w dym, a na chwile obecna wiem, ze jestem w stanie sobie poradzic praktycznie ze wszystkim co daje firma 1 od setupu do dzialajacej apki
  • Odpowiedz
@mzs1: szukasz po prostu argumentów za opcja nr 1, ale jak jesteś junior to opcja nr 2 jest dużo sensowniejsza. Nie wybrzydzaj, popracuj te 2-3 lata onsite, będziesz ogarnięty w tym jak wygląda workflow to można iść na zdalna robotę.
  • Odpowiedz
@HAL__9000: jak wchodzisz na rynek pracy i pierwszym co Ci się nie podoba jest open space to później może być ciężko. Na początek najważniejszy jest rozwój i nauczenie się pracy w zespole, zdalnie jest to cięższe do ogarnięcia.
  • Odpowiedz