Wpis z mikrobloga

Dlaczego tak wielu prawaków widząc ubranych ludzi w marszu, zaczyna myśleć na temat seksu analnego pomiędzy mężczyznami?

lewactwo to jednak choroba. Probuje narzucić wszystkim swoj światopogląd. Nie jestes przyjazny dla homo to trzeba cie zniszczyc i zgnoic a najlepiej odebrac prawo glosu. Wojna rozchodzi sie o temat tabu jakim jest seks. Wszedzie chca wcisnac temat seksu, orientacji, gender. Nie rozmawiasz glosno o seksie albo homo to jestes zacofany. Dla mnie osobiscie temat seksu jest jedynie pomiedzy mna a moja partnerka. Nie chodze po znajomych i nie opowiadam co robimy w łóżku bo to jest nasza wspolna tajemnica. Nie czuje potrzeby wychodzenia na ulice i mowienia, ze lubie JEDYNIE w cipke. Natomiast takie fikolajtki czuja niesamowita potrzebę powiedzenia wszystkim w miescie ze lubia byc bolcowane w kiszke stolcowa. Pytam po co? Oczekuja, że stane na chodniku i bede im bil brawo? Lubisz jak ktos Cie wali w dupe to spoko, rob co chcesz to Twoja sprawa, jak czujesz potrzebe to powiedz to towarzystwu, ktore rowniez lubi takie rzeczy, ale miej na uwadze to, że kogos to najzwyczajniej w swiecie o obrzydza. Homo jest maly % w spoleczenstwie. zalozmy ze 30% akceptuje taki fetysz a większość to obrzydza. Mnie obrzydzaja modelki które dawaly sobie nasrac do mordy, o rzydzaja mnie laski 1/10. tak jak obrzydza mnie np baleton w sklepie. Wymaga sie akceptacji takich ludzi, a ja mowie NIE. Tak jak nie akceptuje ludzi srajacych sobie do mordy, 16 latka pukajacego 70 letnia babcie. Dla mnie to jest obrzydlie tak jak homoseksualnizm. Wiec nie narzucajcie mi tego, ze to jest normalne. Czemu taki marsz ma sluzyc? nie masz praw takich jak ludzie? tu rozchodzi sie jedynie o informacje w szpitalu i brak spadku. jesli tak to napisz upowaznienie i elo.


https://www.wykop.pl/link/4583965/#comment-59274105

#bekazprawakow #neuropa #lgbt #shitwykopsays
Pobierz prawarekasorosa - Dlaczego tak wielu prawaków widząc ubranych ludzi w marszu, zaczyna...
źródło: comment_XGXj7okloDRnKKhk8SioZer8e3PJ2D1Q.jpg
  • 73
@prawa_reka_sorosa: nie no ale tak serio, to ktos wmiare merytorycznie napisal dlaczego mu sie to nie podoba, bez wyzywania etc, opisal sytuacje dosc realnie, bo nazi lewicowcy uwazaja swoja racje za jedyna sluszna i forsuja to gdzie tylko sie da, a jak sie z nimi nie zgadzasz to jestes wrogiem ludu (komuno wroc) i to jest zle, zachowania takie jak u patolewactwa, czy tez patoprawactwa powinny byc napietnowane, bo jak historia
@ayanami: porownal, fetysz do fetyszu, w jego pojmowaniu wszechswiata homoseksualizm to dewiacja, w moim rowniez, w mozgach kazdego czlowieka do polowy lat 90 tez, pozniej homo popaganda, pozwy, "dyskryminacja" wymusila na wszystkich srodowiskach zmiane podejscia, bo przeciez nikt nie chce byc nazywany nietolerancyjnym #!$%@?, niestety to nie wystarcza, propaganda musi isc dalej, jak mowi przyslowie "dasz palec a #!$%@? cala reke"

ludzi moze strzelac #!$%@? bo to co sie akutalnie wyprawia,
@Sweet_acc_pr0sa: każdy może manifestować? Czy nie? Poza tym no co jest w tym takiego, żeby "ludzi #!$%@? strzelał"? Wystarczy przejść obojętnie. Wiesz, o co walczymy? Żeby było mniej ludzi, którzy popierają agresję wobec tych osób. Bo dziwnym trafem osoba, która jest "tolerancyjna jak może" po powiedzeniu jej czegoś typu hej, widziałeś co się działo w Lublinie? Wypali "no i #!$%@? dobrze" bez zastanowienia. Nie zostaniesz pozwany ani nazwany "nietolerancyjnym #!$%@?" jeśli
@Sweet_acc_pr0sa: A do połowy lat 80tych, ludzie by ciebie mieli za nienormalnego i wymagającego leczenia widząc, że cały dzień siedzisz przed komputerem, no zgodnie z normami społecznymi które według ciebie nie powinny się zmieniać i powinny stać w miejscu.
No i co teraz?
A może do kościoła nie chodzisz bluźnierco!? Jak to tak można
Uprawiałeś seks pozamałżeński? oho panie, za to 50 batów po jajach, kiedyś to było.
@ayanami: nie odnosze sie teraz do marszu, moim zdaniem maszerujcie sobie ile chcecie, tylko w granicach dobrego smaku, idzcie normalnie ubrani nawet w 10 milionow osob, nic mi to nie przeszkadza, tak samo jak kazdy inny marsz, tutaj mowimy o calej propagandzie, nawet nie o polsce, bo nasz kraj broni sie rekami i nogami aby nie zaprzepascic torzsamosci

@Nedkely: w latach 80 siedzial bym przed deska kreslarska, bo tego wymagala
@Sweet_acc_pr0sa:
Nie jest z tobą w porządku, siedzisz na tym komputrze cały dzień zamiast do kościoła iść, do ludzi!
Na bierzmowanie w środe byłeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ej, to nie ja ustalam zasady rozmowy, to ty wyskoczyłeś z normami społecznymi i się powołujesz na to, że ludzie byli niechętni do homoseksualistów do lat 90, no wiesz ludzie nie byli chętni wobec tych którzy nie chodzili do
nie odnosze sie teraz do marszu, moim zdaniem maszerujcie sobie ile chcecie, tylko w granicach dobrego smaku, idzcie normalnie ubrani nawet w 10 milionow osob, nic mi to nie przeszkadza, tak samo jak kazdy inny marsz, tutaj mowimy o calej propagandzie, nawet nie o polsce, bo nasz kraj broni sie rekami i nogami aby nie zaprzepascic torzsamosci


@Sweet_acc_pr0sa: Czyli nawet nie jesteś w stanie sformułować, co ci przeszkadza w marszach równości.
@Nedkely: widzisz, daleh klepieszj do mnie bo skonczyly sie argumenty tj przegrales dyskusje za poziomie merytorycznym, zmiana podejscia do "siedzenia przed komputerem" wynikla sama z siebie, a zmiana nastawienia do homoseksualizmu poprzez agresywna polityke i wmuszanie w ludzi, oraz publiczny ostracyzm tych ktorych sie z sytuacja nie zgadzali, jezeli bie widzisz w tym roznicy to polecam wrocic do szkoly, gdzies na poziomie gimnazjum

nie rozumiem tez co ma do tego kosciol
@Sweet_acc_pr0sa: To nie są argumenty, bo używam Twoich argumentów przeciwko Tobie.
O takich:

porownal, fetysz do fetyszu, w jego pojmowaniu wszechswiata homoseksualizm to dewiacja, w moim rowniez, w mozgach kazdego czlowieka do polowy lat 90 tez


No to ładnie ci tłumaczę, że przez to co robisz teraz dla ludzi żyjących do pewnego okresu też byłbyś nienormalny i łamałbyś reguły i normy społeczne.

A ostracyzm i krytyka należą się każdemu człowiekowi, który