Wpis z mikrobloga

Arkadiusz Reca wciąż bez debiutu w Atalancie. Nie przeszkadza to Brzęczkowi, który powołuje go do kadry i wystawia w 3 z 4 meczów.
Typ nie jest nawet w stanie dograć 90 minut na boisku robi za pionka do przestawianie i podawacza piłek z autu.

Krzysztof Piątek bije rekordy Serie A, jest odkryciem, strzela nawet kiedy drużyna gra beznadziejnie, za chwilę ktoś go wykupi za grube miliony.
W kadrze Brzęczka nie ma możliwości, żeby grał, bo wuja nie umie optymalizować ustawienia pod piłkarzy w formie. Dlatego z 4 meczów gra trochę w towarzyskim z Irlandią obok orła Milika, który nie był zainteresowany współpracą a później z Portugalią gdzie #!$%@? graliśmy, ale On przynajmniej swoje zrobił i strzelił. Dwa kluczowe mecze z Włochami jest zduszony przez selekcjonerka na ławce.

Tomasz Kędziora podstawowy obrońca Dynama Kijów. Od początku sezonu 17 meczów w lidze i pucharach,dwa gole, większość meczów w pełnym wymiarze czasowym.
W meczach o stawkę gra tylko 45 minut z Portugalią, ratuje nas przed utratą 4 bramki. Dyzma Brzęczek nie umie mu znaleźć miejsca na boisku, boi się przesunąć Bereszyńskiego lub postawić go na lewej stronie. Woli grać Recą, który od 4 miesięcy nie gra w klubie, tylko dlatego, że zna go z Wisły Płock xDDDDD

#mecz #pilkanozna #reprezentacja
  • 50
  • Odpowiedz
Milik ma zmysł gry kombinacyjnej

@Psycho_man:
Szkoda, że na zmyśle się kończy.

Ma piłkę dograną do pola karnego, strzela i tyle.

Sytuacji się nie dostaje, sytuacje się tworzy (i trzeba umieć je wykorzystywać - pozdro Arek). W grze piątka bardzo podoba mi się jego siła i umiejętność ustawiania się. Znajduje dla siebie dogodną pozycje i bardzo dobrze gra ciałem.
Czyli coś czego Milik (przynajmniej w kadrze) ostatnimi czasy kompletnie nie
RatedR - > Milik ma zmysł gry kombinacyjnej
@Psycho_man: 
Szkoda, że na zmyśle się ...

źródło: comment_ezVIXhZEFaysUA9YdXq2IVLQjpLwItOe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA:

Co do Lewego to ja akurat nie mam pretensji, że dokładnie nie zna zasad LN. To są nowe rozgrywki, sama UEFA mocno się #!$%@?ła w akcji i nie wie jak to dalej pociągnąć. Wiadomo tylko, że są dywizje, ale całość jest niejasna, bo niby można awansować do Euro, ale później i tak są eliminacje, jakieś dzikie karty, baraże, Final 4 #!$%@? wie co. Akurat nie dziwie się Lewemu, że nie siedzi z ołówkiem i nie analizuje tych drabinek.


wydaje mi się że reguły całej Ligi Narodów są dość przejrzyste. Po za tym nie wiedzieć o co się gra i jakie będą konsekwencje wygranej czy przegranej to troche przypał. Jak rzeczywiście nie wie to niech się z tym nie afiszuje. To jest kapitan i powinien dawać przykład, natomiast on robi z siebie durnia. Słyszałeś równie lekceważące wypowiedzi innych zawodników z innych reprezentacji na ten
  • Odpowiedz