Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem was Mirki. Dlaczego zdrada indukuje w was tak ogromne emocje i jest powodem rezygnacji ze związku z osoba, która kochacie? Ja postanowiłem przebaczyć swojej kobiecie zdradę. Zwykła chwila słabości i potrzeba znalezienia pocieszenia, której moja dziewczyna szczerze zalowala, wiec postanowiłem nie iść na łatwiznę i starać się naprawić to, co przez lata razem budowaliśmy. Wedlug mnie każdemu może to się zdarzyć w sprzyjających okolicznościach, tylko nie do końca to sobie uświadamiamy. Powiedzmy, ze jesteście w paroletnim związku z partnerem i go kochacie. Stawiacie na szalę całą - skądinąd długą - relację i rzucacie druga połówkę? Zwykła dziecinada i pójście na łatwiznę. Niezdolni do przebaczania, a cześć z was wierzy w Boga, który nakazał przecież przebaczać.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 9
@JulienSorel: Najpierw w relacji buduje się zaufanie - długa i moznolna praca - zdrada jest złamaniem obietnicy że jest się jedyną ważną osobą dla drugiej połówki i traci się to zaufanie (chociaż jest wiele sytuacji z tym samym efektem) takie stracone zaufanie mimo wszystko ciężej odbudować niż zbudować z kims kto ma czystą kartę.