Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

zgodnie z obietnicą, uruchomiliśmy dziś zapisy na piątkowy wykład #seo ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Wykład poprowadzi Adrian, Łukasz i Paweł, specjaliści SEO z Neadoo Digital - agencji SEO/SEM z siedzibą w Londynie i Poznaniu. Wieloletni praktycy, zoptymalizowali tysiące stron internetowych i wypromowali dziesiątki tysięcy fraz. Na co dzień przygotowują i implementują strategię SEO dla międzynarodowych klientów Neadoo, ale w piątek swoją uwagę poświęcą tylko Wam ( ͡º ͜ʖ͡º)


Udział jest bezpłatny, ale z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc - obowiązują zapisy

A po wykładach... wykopowe BEFORE PARTY! zorganizowane przez Wykopowiczki @Limonene oraz @alyaoo ( ͡ ͜ʖ ͡)

Śledźcie koniecznie tag ----> #wy pod nim będziemy informować o kolejnych atrakcjach!

#wykopparty #poznan #wykop #galeriamm #wyklady
Pobierz wykop - Wykopowicze, 

zgodnie z obietnicą, uruchomiliśmy dziś zapisy na piątkowy w...
źródło: comment_quJnM2pfboKdimwjTwEeOZ7AKFV7LwQ9.jpg
  • 15
@wykop: Zapisałem się na jedno z wydarzeń, gdzie jest ograniczona liczba miejsc. Nie dostałem żadnej informacji potwierdzającej poprawność zapisu i informację, czy zmieściłem się czy nie. W jaki sposób mogę sprawdzić, czy nie pójdę na próżno? :)
Będzie jakieś sprawdzanie, czy na wydarzenie wchodzą ludzie zapisani? Żeby nie wydarzyła się sytuacja, że dla mnie, mimo zapisania, zabraknie miejsca :(
@Wozyack: @Invisible22: Część potwierdzeń zostanie wysłanych już dzisiaj, pozostałe wyślemy jutro. Zrobiło się małe zamieszanie: ktoś się zapisał, ktoś odwołał, ktoś chciał zmienić warsztat... Ogarniemy wszystkie zmiany i ruszamy z potwierdzeniami! ( ͡º ͜ʖ͡º)
@wykop: Super!
Przy okazji inne pytanie, które już raz zadałem, ale chyba zaginęło w morzu innych pytań. Czy na imprezie głównej w sobotę będzie jakaś ochrona?