Wpis z mikrobloga

@P-uchate-K: bierz, sprzęt nie najgorszy a nie będziesz miał też problemu z kompatybilnością frontów itd. Ja brałem zmywarke z saturna i musiałem dokupować specjalne mocowania do frontu i ogólnie sporo się z tym #!$%@?ć, żeby front pasował a zmywarka otwierała się tak jak trzeba.
@P-uchate-K: bierzesz od nich meble? jeśli nie to poza zmywarką resztę śmiało można brać. Zmywarkę polecam coś innego bo wybór w Ikea jest mizerny a ich gwarancja tego nie rekompensuje moim zdaniem.

Natomiast jak bierzesz od nich meble to warto rozważyć zmywarkę bo z nie ichniejszymi jest problem z kompatybilnością - trzeba montować 2 zestawy mocować razem około 300-400 zł. Kupując od nich montujesz jeden zestaw mocujący front i finito.
Natomiast
@Singularity00: Tak własnie mi wychodzi, że przez brak kompatybilności z innymi wezme zmywarkę na pewno. Nie wiem właśnie jak z lodówką do zabudowy i nie jestem pewny piekarnika i mikrofali, też do zabudowy.

No i tak, biorę od nich meble.
@P-uchate-K: piekarniki, okapy mają w bardzo fajnych cenach, tak samo z płytami indukcyjnymi.

Natomiast jeśli chodzi o zmywarki moim zdaniem oferta jest słaba tak cenowo jak i funkcjonalnie (brak 45cm z 3 szufladą na sztućce choćby), jedyna przewaga to kompatybilność z meblami, zmywarki innych firm już trzeba na 2 mechanizmach montować ale się da to zrobić tylko mechanizm kupisz tylko w sklepach stacjonarnych.

Lodówka moim zdaniem to taki dość średni interes
@Singularity00: Nie do końca zrozumiałem o co chodzi z samsungami, możesz napisać jeszcze raz?
Lodówki Ikea około 2-2.5k trzeba dać a są średnie.
Dokładająć do Samsunga X mogę go zamontować pod frontem z ikei? i Warto?
@P-uchate-K: generalnie praktycznie wszystkie lodówki mające licowane drzwi możesz zamontować niemal bez szczelin po lewej i prawej stronie. Natomiast zwykłe modele zgodnie z instrukcją - tworzą spójłną całość z meblami bez montowania frontów, kupowania szafki pod lodówkę.
Tyl teoria, w praktyce poza serią Kitchen Master Samsunga wszędzie są zapisy, że zalecane
jest żeby kilka cm tego luzu było, plus czasem są kratki boczne i na dole mebli
trzeba wtedy zroibić z