Wpis z mikrobloga

  • 1510
Hej panowie, którzy graliscie w Media Markt w piłkę i co chwilę wyłączał i włączały się Wam telewizory. Przepraszam Was to ja i mój #xiaomi Redmi Note 5 z MiRemote. Miałem z tego niezły ubaw. Udając, że oglądam gry, bawiłem się pilotem :) Najsmieszniej było jak jeden zganiał na drugiego, że coś wcisnął. Nie miejcie mi tego za złe, nie mogłem się powstrzymać. Pozdrawiam. #heheszki #android
Pobierz kidi1 - Hej panowie, którzy graliscie w Media Markt w piłkę i co chwilę wyłączał i wł...
źródło: comment_ACThf1q22N3Js2KsH7kfKbPDsJnCffO8.jpg
  • 97
Kiedyś zrobiłem identyczny numer! No, bardzo podobny. Do Baltony przyszły dwa telewizory Otake, kolorowe, 21" bodajże. Jeden kupiliśmy a drugi stał. Polazłem za gówniaka z pilotem w rękawie (zima była) i przełączałem, udając, że oglądam klocki Lego. Ależ się nie mogli nadziwić i dojść co tu się, kurczę, dzieje :D Wtedy nie znałem pojęcia CS-a, ale... myślę, że miałem dobre zadatki.
@kidi1 no Elo ja swoim mi max 2 bawiłem się tak na promie z dunkierki do Dover. Dużym uproszczeniem bo to, że wszystkie telewizory tam to Samsungi. Jak szedłem na górny pokład to wyłączyłem wszystkie po drodze a potem wracając drugą stroną to samo xd