Wpis z mikrobloga

@kurakao: W okresie świątecznym mam około miesiąc urlopu. Postanowiłem że z powrotem wrócę z rodzicami (prawie 70 lat na karku i nigdy za granicą). Rodzice wpadną na weekend w połowie stycznia, kupiłem im bilety i ojciec już dumny chodzi po osiedlu jak szeryf, bo somsiada syn w jukej 5 lat i ani razu nie zaprosił :) . a co do mnie to wszystko okejka, dalej pracuje w tym samym miejscu i spoczko sobie zyje. #kurakbarnsley #kurakberlin
  • 17
@kurakao: generalnie przez ostatnie pół roku, zaden wierzyciel wobec mnie nie skierował sprawy do sądu . Nie robią tego, bo mam skuteczny zarzut by sąd nie dał nakazu zapłaty. Jedynie co mi moga na złosc zrobić to wpisac mnie do KRD BIG i innych biur gospodarczych, co mi nic nie robi, bo nie planuje zyc w Polsce
@brudny: To jak bedziecie sie umawiac, to cynka dawajta! Kurakao juz do mnie tez pisal, bedzie mozna obalic soczek ;) Moze tym razem bez sluchania historii przypadkowych panow, ile to nie zarabiaja i pija, bo do zony 100km nie moga pojechac ( ͡° ͜ʖ ͡°)