Wpis z mikrobloga

@strus77 SAABKLUB.PL
PRZEGLĄDY MICHAŁ #!$%@? 658 805 999
Gownolizing.com

Ja #!$%@? te ramki to jest rak jak #!$%@? powinni #!$%@?ć mandaty za to.
Zamiast normalna ramka z marką auta to jakieś gówno reklamy
@Polinik: no i tak się kończy wolność w tym kraju pełnym głupków i oszustów. Rzeczywiście nie ma się co łudzić, że jakiekolwiek poluzowanie administracyjne tej tłuszczy przyniesie jakąkolwiek poprawę sytuacji Polski... a za tą kwestię tablic - podobno wprowadzili jakąś karę, powinno być 10 000 pln kary i może by się banda imbecyli uspokoiła. Ostatnio widziałem rekordzistę, miał krótką rejestrację wsadzoną w plastikową ramkę do długiej...
@salek123: jest mało kombinacji tego rodzaju i jeśli ktoś jest normalną osobą funkcjonującą w społeczeństwie a nie cwaniakiem i kombinatorem z małym ego to mógłby od święta pomyśleć o tych, którzy rzeczywiście ich potrzebują.
@Johnus: podobno kosmici jedzą niebieską trawę. Nie ma i nie będzie żadnych kar. Nikt nie ma prawa wymagać od kogokolwiek oświadczenia po fakcie. Jeśli ktoś złożył takie oświadczenie to co innego. Mam znajomego który zajmuje się rejestracją samochodów i takie tablice były wydawane na zasadzie "normalna czy mała?". Bez żadnych oświadczeń.
Na FB jest grupa gdzie ten temat jest wałkowany non stop. Nawet ktoś pisał, że kazali mu w urzędzie napisać,
@Kreation: Nie rób ze mnie debila, kombinatorykę miał każdy w szkole średniej. Wiesz, że musi zostać użyta przynajmniej jedna cyfra? W dodatku w kombinacjach, gdzie cyfry występują na zmianę z literami nie można użyć zera.
@Polinik Masz dwa wyjścia w sumie. Zaufać obywatelom i wydawać blachy na oświadczenie, albo nie ufać obywatelom, wymagać sterty papierzysk których załatwienie kosztuje Cię 4 dni urlopu albo jakieś lewe L4 bo urzędy oczywiście od 7 do 15. Wtedy oszukać dużo trudniej.

Wybrali wyjście nr 1, łudząc się że coś tak prozaicznego jak rejestracja samochodu nie sprawi problemów.

Co jak co, ale mody na montowanie takiej tablicy w 20 letnim gruzie wartym