Wpis z mikrobloga

Ostatnie #rozdajo w tym sezonie

Carolina Reaper – kultywar papryki chili o oficjalnej nazwie "HP22B", wyhodowany przez Eda Currie, który prowadzi PuckerButt Pepper Company w Fort Mill w Stanach Zjednoczonych. Przez pewien czas była to najostrzejsza papryka na świecie – za taką została uznana w Księdze rekordów Guinnessa[1]. Osiąga średnio 1 569 300 w skali Scoville'a z rekordami ponad 2 200 000 SHU. 

Losowanie we wtorek wieczorem
Rembrant - Ostatnie #rozdajo w tym sezonie

Carolina Reaper – kultywar papryki chili ...

źródło: comment_39sSzXKVNpB675AtNPWj10lAcUdBktDd.jpg

Pobierz
  • 87
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rembrant: Cześć, mam takie pytanie. Czy hodujesz te papryczki na sprzedaż, czy tak dla siebie? Bo od jakiegoś czasu szukam takich diabełków, żeby zalać bimberkiem i mieć taki syropek na żołądek ;P potrzebowałbym z 5 sztuk. Dogadamy się jakoś?
@Rembrant: Kiedyś jej próbowaliśmy. Przed zjedzeniem obmacałem ją z każdej strony żeby jej się przyjrzeć a po zjedzeniu jak oczy zaczęły mi łzawić to przetarłem je tymi samymi palcami którymi wcześniej dotykałem papryki (oczywiście papryka była pokrojona, więc miałem na rękach sok). Nie polecam, efekt w załączniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Benzen - @Rembrant: Kiedyś jej próbowaliśmy. Przed zjedzeniem obmacałem ją z każdej s...

źródło: comment_0mZeXA2NzX3erMgqs1OmszP8WnRWNxwJ.jpg

Pobierz