Wpis z mikrobloga

Wypokowi eksperci wydali wyrok: LABO zniszczy się bardzo szybko bo to karton pod pizzy z logiem Nintendo.

Jak to często bywa rzeczywistości nie po drodze z ekspertyzami wykopków. Na PGA kartonowe zabawki testowały setki dzieciaków i zaciekawionych tematem starszych. Robotowi obrywało się chyba najmocniej, mimo ostrego traktowania karton trzymał się dzielnie.

#goomba #nintendo #nintendoswitch #nintendolabo #konsole #gry #pga #pga2018 #oswiadczeniezdupy
g.....l - Wypokowi eksperci wydali wyrok: LABO zniszczy się bardzo szybko bo to karto...

źródło: comment_V0nOUlNidDthcl5dIEgVvRIOXHkCJAiY.jpg

Pobierz
  • 42
@goomba-pl: I dlatego, jeżeli kiedyś miałby kupować jakąś konsole to tylko od Nintendo. Bo dla takiego kogoś jak ja, czyli #pcmasterrace (ho hi ho hi ho ^o^), ze wszystkich producentów konsol tylko Nintendo robi coś co PC za #!$%@? nie da rady zrobić lub w końcu da radę, ale czasu minie od zasrania i wymagać to będzie jakiś dodatkowych urządzeń - normalnie granie na emulatorach DS i 3DSa przy użyciu myszki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Kuaker: też właśnie nie rozumiem ludzi, bo często to że karton może się zniszczyć dają jako największą wada LABO i do tego komentarze "HAHA NINTENDO TAK WAS JEBE NA KASE, ponad 200 nowych złotych za kawałek kartonu" gdzie większość tej ceny to jest płyta z grami dostosowanych do kontrolerów z kartonu które kupujemy w jednym zestawie, a sam producent zaznaczał że chodzi o zabawę, jakby to było jakieś EA to pewnie
dzielisz społeczność


@Kryspin013: Większość osób która ma do mnie jakiś problem, to piraci i jakieś prymitywy od wypowiedzi pokroju "nie zesraj się". Mi taki podział pasuje, nie chcę mieć z takimi ludźmi do czynienia i nie chcę być z nimi identyfikowany.
Większość osób która ma do mnie jakiś problem, to piraci i jakieś prymitywy od wypowiedzi pokroju "nie zesraj się". Mi taki podział pasuje, nie chcę mieć z takimi ludźmi do czynienia i nie chcę być z nimi identyfikowany.


@goomba-pl: Prymitywy prymitywami. Po prostu ogarnięci fani N nie mają cię po co zaczepiać. Zazwyczaj klasyczne #czarnolisto

A "wykopowi eksperci" to po prostu szara masa ynteligencji która się wypowiada w każdym temacie.

Ogólnie