Wpis z mikrobloga

Nic nie ujmując innym materiałom dotyczących tematyki gierczanej na portalach #tvgry, #arhneu, uważam, że ilość wyświetleń powiązanego z tego wpisem filmu, to jakieś nieporozumienie. Nie wziąłem pod uwagę marketingu, subskrypcji, a jakość produktu. Tym samym należy powiedzieć jasno- dobry produkt nie zawsze się wybije.

Zachęcam do obejrzenia kompletnego dokumentu na temat magazynów komputerów z lat 80/90/2000.
Był jakiś wykop z nim, jakaś dyskusja, całkiem udany kickstarter, ale wciąż można nieść dobrą nowinę tym filmem.
#gry #retrocomputing #retrogaming
  • 4
@Papilon: Może dlatego, że przez pierwsze minutę filmu lektor brzmi jakby mu się żyć nie chciało, bo wczoraj przez 12 godzin chlał z kolegami, a w 48 sekundzie to już zupełnie nie wiem co on powiedział mimo, że cofałem to 3 razy to uchwyciłem jedno słowo "odczytać".

Mnie tym totalnie zniechęcił do oglądania, a co za tym idzie polecenia filmu znajomym.
@Papilon: Powiem tak, ja obejrzałem i mi się podobało, ale liczba wyświetleń podejrzewam ma związek z tym, że na YT film został opublikowany ponad rok po swojej premierze na innych platformach (np. Steamie, pierwszego marca 2016), kiedy cały boom minął, a ludzie zapomnieli o zbiórce kasy. Kto miał obejrzeć ten bulił hajs.