Wpis z mikrobloga

Chciałem podać dalej pewnego newsa z ekosystemu blockchaina Steem. Dlatego, że sam o tym projekcie wiem bardzo mało, to posłużę się słowami użytkownika @imperfect-one, który rozwój tej gry śledzi od dłuższego czasu.

SteemMonsters jest to cyfrowa zdecentralizowana kolekcjonerska gra karciana, którą osadzono na blockchainie Steem. Oznacza to mniej więcej tyle, że w przeciwieństwie do innych gier tego typu, gracz jest posiadaczem każdej zdobytej karty, a wszystkie transakcje związane z grą są w 100% transparetne.

Tutaj muszę przyznać, że pomimo tego, że temat kompletnie mi nie pasuje (bardzo mało gram w gry, a komputerowe karcianki to już w ogóle...) jednak jako programista musze jednak przyznać, że jakość wykonania ich gry pod względem graficznym i animacyjnym... jest moim skromnym zdaniem na naprawdę bardzo wysokim poziomie (a przynajmniej jak na branżę blochchain).

@imperfect-one nagrał kilka filmików na ten temat, dwa z nich linkuje poniżej:
- Steemmonsters - kilka słów o projekcie, odliczanie do rozpoczęcia gry
- Steemmonsters - prezentacja bitwy testowej wraz z prostą analizą

Jakoś dzisiaj/jutro mają włączyć możliwość odgrywania bitew pomiędzy graczami.

Tutaj chciałbym zaznaczyć, że *w tę grę nie grałem i prawdopodobnie nie będę*. Przydało by się, by ktoś zrecenzował tę gre bardziej obiektywnie. Czy jest fair? Czy wszystko jest takie jak twórcy mówią? Fajnie by było mieć pewność co do tego, zatem podkreślam: zrób swój własny research przed podjęciem jakichkolwiek ewentualnych działań.

#steem #steemit #steemmonsters #gry #gwint #karcianki #kryptowaluty
Pobierz
źródło: comment_3NpNI4eTTZz8j93yMVNordABm9GZsZXP.jpg
  • 4