Wpis z mikrobloga

#channeling #mistycyzm #paranormalne #teoriespiskowe

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część różnych alternatywnych teorii pochodzących z channelingów. Poprzednia.

:::::::::: 468. Piekło w głębi Ziemi.
W Biblii istnieje teoria o piekle pod ziemią, zaś w środowisku paranormalnym istnieje teoria jakoby pod ziemią istniały bazy Reptilianów i Szaraków którzy przetrzymują ludzi i przeprowadzają na nich straszne eksperymenty genetyczne. Istnieje także mitologia w której w dawnych czasach bogowie wypędzili siły ciemności do podziemi. Z kolei Nostradamus przepowiedział (i tutaj nie mam pewności czy to Nostradamus czy również w Biblii napisano), że w czasach ostatecznych bestie wyjdą z podziemi i zaczną zabijać ludzi.

Czy jest to prawda? Temat jest trochę bardziej złożony. Otóż z naszej obecnej perspektywy, naszej obecnej rzeczywistości w jakiej teraz istniejemy - nie jest to prawdą. Jednak istnieje inny równoległy wymiar w którym te bazy pod ziemią istnieją.

"Prawem wszechświata" jest, że KAŻDA rzeczywistość jest realna i istnieje. Kwestią jest jedynie na jaką rzeczywistość, na jaki wymiar nasza świadomość się nastroi. W obecnych warunkach, w naszym wymiarze w którym teraz jesteśmy, i w którym piszę teraz na mirko :) te bazy nie istnieją.
Ten wymiar istnieje w innej równoległej rzeczywistości. Jednak nie ma żadnego zagrożenia że wkrótce wyjdą jakieś istoty na powierzchnię i zaczną zabijać ludzi.

Kiedyś teorię o podziemnych bazach promował Al Bielek. Był wojskowym pracującym nad projektem Project Montauk. Z channelingu wyszło że jego zadaniem było nastrajanie ludzi na ten wymiar, przekonywaniem ludzkich umysłów, że taki wymiar już istnieje. W ten sposób chciano wytworzyć większy potencjał zaistnienia rzeczywistości/wymiaru w którym te bazy Reptilianów pod ziemią istnieją.

:::::::::: 469. Jak osiągnąć super inteligencję?
Obecne rozumowanie inteligencji w społeczeństwie jest błędne. Panuje kult wysokiego IQ oraz obszernej wiedzy. Tymczasem prawdziwym celem inteligencji jest przede wszystkim osiąganie zamierzonego celu oraz życie w całkowitej obfitości.
Osiągnąć to możemy poprzez podążanie za impulsem elektrycznym pojawiającym się w naszym organizmie. Impuls ten odczuwamy w postaci ekscytacji, pewnego rodzaju orgazmu przeszywającego całe nasze ciało. Innymi słowy podążanie za najgłębszą pasją (nie mylić z hobby czy rozrywką).
Ten impuls pochodzi od naszej nadświadomości która ma moc obliczeniową 80 milionów bitów (nasz ludzki mózg tylko 15 bitów). Także nawet najwyższe możliwe IQ się temu nie równa.

:::::::::: 470. Bycie Bogiem.
Jak pisałem tutaj Bóg rozdzielił się na osobne części czego my ludzie jak i inne istoty jesteśmy częścią.
Teraz wszyscy dążymy (przynajmniej z założenia) do powrotu, do źródła. Dążymy do odzyskania mocy i boskiej świadomości wszechwiedzy.
Do czego dążę? Z naszej obecnej perspektywy może wydawać się że bycie Bogiem i posiadanie wiedzy o wszystkim może być po prostu nudne. Tymczasem z channelingu wyszła informacja że po osiągnięciu boskiego poziomu dopiero zaczyna się zabawa. Ot taka ciekawostka.
damianooo5 - #channeling #mistycyzm #paranormalne #teoriespiskowe

Autorski tag #al...

źródło: comment_m8R6uQgY7Y2iYg2eTW8NImmtQUgoLENM.jpg

Pobierz
  • 27
@damianooo5: mówię tu o czymś co jest wszechpotężne oraz wszechwiedzące (wydaje mi sie, że jest to część wspólna większości definiowanych bóstw). Uważam, że bycie czym takim musi być strasznie nudne i bezsensowne, więc aby się trochę rozerwać, ono musi się zmuszać do "zapomnienia" tak jak to nazwałeś we wpisie z odnośnika, co w sumie oznaczałoby, że Bóg nie chce być Bogiem
więc aby się trochę rozerwać, ono musi się zmuszać do "zapomnienia" tak jak to nazwałeś we wpisie z odnośnika, co w sumie oznaczałoby, że Bóg nie chce być Bogiem


@Ardeo: właśnie dzięki temu że jest wszystkomogącym Bogiem mógł pozwolić sobie na rozszczepienie siebie na nieskończoną ilość cząstek i tym samym zwiększyć spektrum swoich doświadczeń (z wszystkowiedzącego do prawie nic nie wiedzącego).
@damianooo5: no tak, tylko po co z istoty wszechwiedzącej stawać się istota nic nie wiedzącą? Raczej nie dla badań, bo znasz już wyniki będąc wszechwiedzącym. Z tego co piszesz, dla Boga jest to swego rodzaju ucieczka przed swą mocą.

@the_white_crystal: wyobraź sobie siebie jako taką istotę. Wszystko wiesz, więc nic cię nie zaskoczy, wszystko możesz, więc nic nie jest wyzwaniem. To jak gra na kodach, przez chwilę jest fajnie, ale
@the_white_crystal: skoro może inaczej postrzegać czas, to definiowanie wieczności, jaką widzi Bóg nie ma sensu bo robimy to znaszej perspektywy. Tak też musimy rozumować, używając naszej perspektywy, bo wczuwanie się w taką istotę z założenia nie ma sensu i do niczego nie zaprowadzi
@damianooo5 o nie kolego. Ty mówisz, że coś jest nieprawidłowe a nie ze wg ciebie jest nieprawidłowe, jest różnica. Ciekawą sprawa jest też twój "Bóg" i ich "bóg", masz kompleksy? Czy twój bóg ma kompleksy? Kiedyś gdy dyskutowalismy miałem wrażenie, że jesteś sekciarzem, cóż nie mam wątpliwości. Sanjaya z wykopu, prawdziwa strona mocy, channelingi prawdy, żadne pranki.
@damianooo5
@savenir
Po pierwsze spróbujcie wyobrazić sobie nieskończoność.


Potem wyobraźcie sobie że istnieje coś jak istota nieskończona, tak jak mówicie wszechmocna.
Nawet nie da się pojąć co taki byt może zrobić, jak myśleć, o ile w ogóle w czymś takim zachodzi myślenie.
Motywy jakim takie coś może się kierować są nie do zgadnięcia przez nas bo to jest kompletnie inny wymiar niż to co mamy my.
Wychodzi na to że dążąc do
@savenir: przecież idea Boga jako Źródło i Wszechistnienie jest bardzo popularna. Jest uniwersalna i logiczna.

Pamiętam cię. Doszukiwałeś się chorobliwie jakichś znamion sekciarstwa w moim tagu. Problem w tym że sekciarze wymyślają swoje teorie a ja je po prostu spisuję z channlingów. Z jakich channelingów spisuję podałem kilka wpisów wcześniej.

Sory ale masz lekką paranoję.
@damianooo5 chorobliwie? To, że coś jest popularne czy też logiczne nie oznacza od razu prawdy. Nazwałem cię tak przez twoje wypowiedzi, opisałem je wyżej. Zabawne, że nazywasz mnie paranoikiem, o ironio! Nie doszukuje się znamion niczego, mówię to co widzę.

@cichooo to dla mnie bez znaczenia, wytykam mu tylko ignorancje i podwójne standardy. Sekciarzem go nazywam, bo tak się zachowuje, nie wnikam czy czyta to gdzieś czy wymyśla, to dla mnie obojętne.