Wpis z mikrobloga

@cyberpunkbtc: to ona do mnie z takimi tekstami a to baba, nie no nie wierzę. Zero pokory. Zdenerwowała mnie teraz bo byłem uprzejmy. Tylko raz zaplusowałem, że słaby troling. I za to ban? Świat się kończy. Nawet one na bitcoinowców ;)
@pawlo74: Dziwne że tak dużo shiciarzy tu zostało do tej pory. Wszystko przecież poleciało dawno temu na -90% -95% od ATH... Mnie się wydaje że większość z nich to są nocoinerzy, jak skitter. Nie miał żadnego krypto, ale na tagach siedział codziennie i to bardzo długo. Każdy troll dużo szybciej się nudził, on był specyficznym przypadkiem.
No i nocoiner bez żadnego krypto ale atakował Bitcoinowców tylko :D
@pawlo74: No właśnie oni są jacyś inni. Zauważ że kiedyś było wiadomo w jakim alcie każdy siedzi i którego broni a ci to tacy "ogólni" nie da się ich sklasyfikować przy żadnym shicie. Poza wyjątkami jak ten ripplowiec.
devones, x100, romanpolan, Emperor616 - tych kilku z brzegu... ja ich nie mogę skojarzyć z żadnym konkretnym krypto. Nawet nie udzielają się na tagach konkretnego shita, tylko ogólnie kryptowaluty.
Poprzedni, którzy uciekli byli
@cyberpunkbtc: dywersyfikacja tą ściemę wciskają im naganiacze, mają każdego po trochu a nas winią za straty. Nawet Coinbase wcisla im pakiety, shitcoiny w pakietach.
Najpierw naganiają jak Roman a później, wypierają i wstydzą się przyznać, to lepiej ukrywać.
@pawlo74: Wiem, oni głównie przez apkę na iphony i androidy w usa trafiają do tych najmniej kumatych co słyszeli o krypto, nie kapują ale chcą kupić. No i wygodni do zakupów, kartą, przelewem za usd. Właśnie coinbase najbardziej liże dupę instytucjom finansowym, dzięki temu jak mało która giełda na taką skalę w usa z fiatami działa.
@pawlo74: Znalazlem ten pakiet, faktycznie :D No idealne. Janusz, przecież się nie znasz, masz tu po trochę wszystkiego i tyle. Idealne dla ich grupy docelowej.
Poczekaj, to dopiero początek, juz to widze jak porobią różne pakiety na wzór funduszy inwestycyjnych. "małe coiny podwyższonego ryzyka", "top20 dynamicznych walut", "Nowe technologie - coiny generacji >7"
( ͡º ͜ʖ͡º)
@cyberpunkbtc: dobre, dopiero w bitcoinie otworzyły mi się oczy jak działa fiat. Wciskają im co popadnie i gdzie popadnie, przeważnie to są banki, które robią największą kasę na tych ludziach. Większość bez żadnych fundamentów, czysta spekuła i hajp, "musi urosnąć bo w mediach piszo", wstyd się przyznać ale mam takiego brata i on znał bitka przede mną jak Zaorski. Nie mogłem przekonać go w żaden sposób przez lata. Dopiero ostatnio tak