Wpis z mikrobloga

Problem mam.
A w zasadzie nieplanowanego lokatora.ȍ ̪ ő

Wlazl mi do fajnego sloika, co stal w skrzynce z cebulą, pająk. I za cholerę nie chce wylezc... Najpierw wylądował za oknem, ale wyglądało, że ziomkowi za zimno, to maz wyniosl do piwnicy (na pewno tam by mial mnostwo pysznych robaczków) - tez nie chcial wyjsc. A dostał drabinkę w postaci kawałka papierowego ręcznika plus sloik leżał na boku - wiec mial możliwość.
No ale dziad sobie tam zrobił pajęczynę i chyba sie zabunkrowł łna dobre... Szkoda mi było słoika w ogolnodostepnej piwnicy zostawiac, bo jeszcze by mi go ktos zarąbał, a pająka utłukł no i zabralam do mieszkania.

No i teraz troszku impas taki, bo sobie gosc w nim siedzi, a ja nie wiem, co mam robic.¯\_(ツ)_/¯
Nie za bardzo pałam ku niemu sympatią, ale przeciez krzywdy mu robic nie będę. Nie mam pojęcia, jak go skłonić, zeby oddał mój słoik - a ręki tam za cholerę nie wsadze, bo sie dziada - mimo zapewnien google, ze pajonk niegrozny - boje i jeszcze mnie upierdzieli albo co. No po prostu mu nie ufam, bo jak na pająka domowego to wyglada na takiego koksa wsrod pająkow (òóˇ) Takie bydle pająkowe no.

I teraz trzy pytania do Was, #rozowepaski i #niebieskiepaski :
1. jak skłonic dziada, zeby odał moj słoik?
2. co taki pająk je? nie mamy w mieszknaiu za bardzo much ani innych takich, zreszta - musialaby to byc mocno uposledzona mucha, zeby wleciec do sloika i sie jeszcze zlapac w pajeczyne na jego dnie. Nie sadze, zeby to byl wegepajonk, choc moze zwabila go do sloika cebula, co wczesniej tam wpadła..Nie mam serca dawac mu innych pajakow, czy biedronki (wczoraj mi nawet taka zaoferowano, no ale bez przesady kurde, to juz by bylo okrutne dla tej biedronki), a mimo wszystko nie chciałabym, żeby padł z głodu. ile może nie jesc? Wie ktoś?

3. jak go nazwac? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mirko juz niejednkrotnie pomagało nadawać imiona :D

Nie ukrywam, ze najbardziej zalezy mi na pozbyciu sie go. Co prawda w rodzinie zdania podzielone i niektorzy by sobie chcieli nawet pohodowac, ale ja sadze, ze to zwierz dziki jest i co go bedziemy wiezić, nawet jak sam jest dupa wo... pająkowa i sam tam wlazł....

W załaczniku zdjecie, jakby ktos chcial go blizej poznac ( )

#kiciochpyta #problemypierwszegoswiata #pajaki #pajonk
agaja - Problem mam.
A w zasadzie nieplanowanego lokatora.ᄽὁȍ ̪ őὀᄿ

Wlazl mi do f...

źródło: comment_AQ8f11cAEeDhaxdIhWHdLfmtiZQoCutq.jpg

Pobierz
  • 32