Wpis z mikrobloga

Odnośnie marszu to mam wywalone na niego, przejezdzalem obok i widziałem po obu stronach prowokacje itd, gościa w staniku z welonem na głowie (stanik też na głowie). Ale zabieranie zwierząt czy dzieci na takie cos to jest przesada. Chcesz iść to spoko ale każdy wie czym to się kończy. Policja użyła gazu, strzelania z gumowych kulek i poszła w ruch armatka wodna. Wiadomo było to potrzebne by ogarnąć sytuację więc zwierzaki i dzieci powinny zostać w domu. #lublin #bekazpodludzi
Pobierz Azmer04 - Odnośnie marszu to mam wywalone na niego, przejezdzalem obok i widziałem po...
źródło: comment_F6g1503bxoydofgpZ9FiXfj3p0lqy0ia.jpg
  • 4
Chcesz iść to spoko ale każdy wie czym to się kończy


@Azmer04: Co #!$%@?? ;D
Ja tam nie spodziewałem się, że wylezie tłum sebixów by #!$%@?ć w pokojowych ludzi. Stąd jakbym szedł w takim marszu, to bym wziął psa i dziewczynę, i jakbym miał to też dzieci. Dlaczego nie? Tak się chodzi w innych miastach.
@johny-kalesonny było wiadomo , że będzie antymarsz i wiadomo było kto na nim będzie. Więc bez niespodzianek. Ps. Zmień avatar bo serio to debilizm oszpecanie flagi czy godła. Czy to napisami miast na fladze czy umieszczanie orzełka na tęczy