Wpis z mikrobloga

To jest kur** dramat. Oglądam relację w TV z #marszrownosci w #lublin. Polsat News i TVN24 wysłali swoich reporterów i transmisja nim-stop, Superstacja w dzienniku informuje i pokazuje zdjęcia, Euronews w wiadomościach wspomina o tym ze to pierwszy taki marsz i ze są zajścia. A TVP? Wiec polityczny w Kielcach, Kaczyński, Morawiecki, Afera taśmowa. Ani słowa o tym, ze na ulicach Lublina policja używa armatek wodnych, a narodowcy rzucają kamieniami w policję i biją uczestników demonstracji. Ktoś jeszcze wierzy, ze media "narodowe" mają cokolwiek innego na celu oprócz robienia dobrze władzy? #bekazpisu #tysiacurojenniezaleznychmediow #tvpis #tvn #polsat #bekazprawakow #bekaznarodowcow
  • 19
@Fafnucek: Przez pluralizm rozumiesz nieinformowanie obywateli o tym co dzieje się w kraju i nadawanie 24/7 propagandy obecnej władzy? TVP Info to jedyny kanał informacyjny ogólnodostępny, który jest utrzymywany z naszych pieniędzy, więc wypadałoby żeby informował o tym co się dzieje w kraju niezależnie od tego czy to co się dzieje odpowiada aktualnej linii politycznej rządu czy nie
@krzych0: za poprzednich rządów TVP mimo wszystko relacjonowała życie opozycji, czy informowała o potknięciach rzadu (choć do gardeł im się nie rzucała). Teraz nie ma ani jednego ani drugiego. Jak opozycja to w złym świetle (nie mówiąc o tym ze używają ciagle tych samych archiwalntch materiałów „na dowód”) a strategia relacjonowania problemów kraju lub rzadu jest przemilczanie. Wiec nie - jest gorzej, dużo.
@mekosx: A może to lepiej, że się na ten temat nie wypowiadają. Po ichniemu to pewnie byłoby tak, że LGBT sprowokowało "mieszkańców Lublina", którzy "stanęli w obronie moralności"


spokojnie, odpowiednie materiały są przygotowywane
@mekosx: To hójowo że nasze fantastyczne medium narodowe nic nie relacjonowało, ale to jaką szopkę odstawia tefałen i ta reszta z tą relacją na żywo itp. też wcale piękne nie jest. Przecież oni tam są dla taniej sensacji
i ślinią się na każdy przejaw agresji tych łysych zjebów.
Chyba się nie łudzisz, że ich cokolwiek obchodzi cała ta "równość".
@krzych0: No to dobrze. Chociaz Mi Jako Polaka tylko z obywatelstwem to obojętne.bo ważniejsze dla mnie co Seehofer wyprawia ale mimo to jakby była potrzeba walki o wolność przyjadę do Polski i bede pokojowo demonstriwal. Taki mój obowiązek.