Wpis z mikrobloga

@LM317K: ale to każda stacja radiowa puszcza. Przykuwa uwagę tym, że nie jest o suchości pochwy i hemoroidach, co w polskim radiu jest rzadkością. A propos rzadkości. Też miałem problemy z wypróżnianiem, ale znajomy farmaceuta polecił mi klejodupex. Odkąd zażywam suplement diety klejodupex nie mam więcej problemów ze zbyt luźnym stolcem [odgłosy stękania i plum plum] klejodupex - na sraczkę, biegunkę itp.
  • Odpowiedz
Nikt tego nie powiedział


@Slonx: Nikt też nie powiedział, że nie macie oglądać telewizji i nikt też nie powiedział, że czuje sie lepszy bo nie ogląda.
Typ tylko napisał, że dla niego to ściek i tyle, a jakieś wizje o tym, że 'UUUUUOOOO JAKI JESTEM ALTERNATYWNY' urodziły się tylko w waszych głowach.
  • Odpowiedz
@max1983

Typ tylko napisał, że dla niego to ściek i tyle, a jakieś wizje o tym, że 'UUUUUOOOO JAKI JESTEM ALTERNATYWNY' urodziły się tylko w waszych głowach.


No bo k---a ktoś kto nie ogląda telewizji i nie słucha radia (jedno i drugie) jest raczej rzadko spotykanym zjawiskiem, a przecież dochodzą jeszcze reklamy internetowe.
Przecież ten komentarz był tylko po to, by się głupek poczuł lepiej. Głupek, bo w telewizji są niekiedy
  • Odpowiedz
gardzę słuchaczami trUjki bo to typowi przedstawiciele pseudointeligencji


@darkelf: co xDDD Nie wiedziałam, że nawet do słuchania radia można się przypieprzyć.
Oświeć mnie której stacji powinnam słuchać w pracy niepseudointeligencie. RMF, zet czy vox fm?
  • Odpowiedz
@Slonx: Może u Ciebie, więc to zależy od towarzystwa. Ja nie kojarzę nikogo z bliskiego grona moich znajomych, którzy mieli by TV czy słuchali radia. (nie mylić z samym posiadaniem telewizora) Stąd nieraz to wku*wia "jak mogłeś nie słyszeć, no ja nie mogę non stop to jest w radiu i tv, a jakim ty świecie żyjesz?" A właśnie w takim, że mam to wszystko w dupie. Ostatni raz słuchałem radia
  • Odpowiedz
@Bazarnia Nie u mnie, tylko tak jest po prostu, statystyki nie oszukasz: klik

A tu chodzi o samą telewizję, a przecież osoba która nie ogląda telewizji wciąż może jeździć samochodem i słuchać w tym czasie radia.

W dalszym ciągu jak dzban wrzuca całą telewizję do zbioru "ściek", to jest imbecylem. Na kanałach popularnonaukowych też lecą reklamy i też zdarza się reklama Lidla.

W ogóle nie rozumiem o czym jest ta dyskusja.
  • Odpowiedz
@Slonx: Też użył statystyki i uogólnił tak jak ty w stosunku do oglądalności TV, bo statystycznie w TV leci w większości kupa. Chociaż tak jak mówisz - da się trafić coś wartościowego i jestem skłonny w to uwierzyć. Dobra, nie ma co gadać, szkoda pogody. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LM317K: mm prosze, widzę, że mamy tutaj intelektualną elitę. Telewizja nie dla niego, on w wolnych chwilach woli chodzić do opery i teatru, jak widzi gdzieś włączony telewizor to zamyka oczy i idzie wymiotować do kibla. C--j, że nie każdy kanał w TV emituje 24/7 trudne sprawy i ukrytą prawdę, ale po co się wgłębiać jak można wrzucić wszystkie programy do jednego wora z MTV i TVN i zgnoić. Takich
  • Odpowiedz