Wpis z mikrobloga

to dalej nic nie wiesz i pewnie robiłeś, tak jak napisał jakiś "mózg" wyżej - stronki internetowe.


@Hatespinner: aha XDDDDDDDDDDDDD OK, zajebista dyskusja z tobą typie xD #!$%@? wiesz o tym co umiem i co robiłem

Czekaj, odpowiem Ci w ten sam
  • Odpowiedz
rzecz w tym, że nie przychodzą do opery i płacą im mniejsze siano


@Magnolia-Fan: Po tagu widać inne rzeczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

xDDDDDDDD idź lecz gdzie indziej swoje kompleksy przegrywie


@peetee: Wracaj do tej piłki nożnej i nie szerz bzdur więcej w tematach, o których za #!$%@? nie masz pojęcia.
  • Odpowiedz
@borjaki: ok. Zgadzam sie, ale aby klepac kod w javie dla fintechu czy frontend w js nie trzeba miec takiej wiedzy. I tak po studiach sie specjalizujesz, jeden pisze w c/c++ jakas elektronike i wtedy ta wiedza mu sie przyda, drugi klepie molochy dla bankow i mu to niepotrzebne.

Ja pisze w javie, i przegladajac programy uczelni, nie widze niczego szczegolnego czego nie moglbym sie nauczyc w domu.
  • Odpowiedz
@zamocny: Ty nie. Ale bardzo wielu ludzi tak. Bootcampy i szerzej cały rynek kursów IT to bardzo często jedynie wyciąganie kasy od naiwniaków, MLM na miarę naszych czasów. Poszła fama, że można we względnie łatwy sposób zarobić 3-4 średnie krajowe, cwani handlowy ją jeszcze nakręcają i sporo osób się na to łapie.

Ja nie znam podziału na normików i prawilniaków. Zawsze był raczej podział na wymiataczy i klepaczy kodu. Wymiataczami
  • Odpowiedz
@peetee: Pomijając kwestię IQ jako bariery wejścia (nie możesz być w czymś dobry będąc równocześnie debilem) to zdajesz sobie sprawę, że sieć połączeń neuronowych w twoim mózgu nie jest przez całe życie równie plastyczna? Im jesteś starszy tym trudniej ci się nauczyć czegoś z czym nie miałeś wcześniej styczności.
  • Odpowiedz
@Magnolia-Fan: Też byś był sfrustrowany jak spędził byś lata, na optymalizacji, systemach integracyjnych, protokołach zabezpieczeń, wdrażał systemy, a potem przychodzi junior i chce 15k za uruchomienie appki ze start.spring.io.
  • Odpowiedz