Wpis z mikrobloga

haha oszalałem :D ale może będzie atencja XD

a więc...

Dajesz plusa, inni też jeśli chcą, ja na tę plusy paczę i się nimi jaram xD A w sobotę o 23:00 losuję jedną osobę z tych plusujących i ZAPRASZAM NA MECZ POLSKA - WŁOCHY W CHORZOWIE, ZA FRIKACZA!. Nie jakaś Olimpia Truskolasy, nie jakieś Raki z Częstochowy xD Tylko Polska repra Jerzego Józefa Brzeczka vs makaroniarze, i to wejściówka najwyższej kategorii 180 zika!

To nie bejt, ani wysokiej klasy zarzudka, mam dwa bilety, na jeden wchodze ja, na drugi wchodzisz ty i oglądamy wysoki pressing na żywo siedząc obok siebie.

Uwaga!, bilet imienny na różowego paska, który nie może jechać. Niby przypał, ale te debile nawet tego nie sprawdzają!
Nie obchodzi mnie czy masz beniz czy bagina, wchodzi ten, kto zostanie wylosowany przez mirkorandom, odbiór przy wejściu. Aha, dobrze by było gdybyś był/była pełnoletni, nie będę cię kurła niańczył

truboopcja xD Każdy zadowolony

#rozdajo #mecz #reprezentacja #cebuladeals
p.....u - haha oszalałem :D ale może będzie atencja XD

a więc...

Dajesz plusa, ...

źródło: comment_UThgpq2tUMLQ99PeVpJPVPluEdXLni56.jpg

Pobierz
  • 16
o chui chodzi z tym mirkorandom
"Niestety nie znalazłem takiego wpisu :/. Może autor go już usunął? Sprawdź jeszcze raz czy wkleiłeś poprawny adres!"

zrobi ktoś losowanie ?XD
@MrBoombastic
Wygrałeś, potwierdź proszę obecność, ja będę w chorzowie koło 18, pod bramą jakoś o 19:30-20:00 i wtedy mogę Ci przekazać bilet, Jak nie będziesz, dej znać - dej szanse innym, to powtórzę losowanie. No i że jestes pełnoletni, nie będę za CIebie odpowiadał XD

Pamiętaj, to imienna wejściówka, wolę o tym wspomnieć raz jeszcze aby nie było niedomówień. Jak dotąd jeszcze nigdy nie byłem sprawdzany z imienia i nazwiska, więc pewnie
p.....u - @MrBoombastic
Wygrałeś, potwierdź proszę obecność, ja będę w chorzowie koł...

źródło: comment_5G3lOlFNe9YA0Rvf41d3DUeWJ6DCiuke.jpg

Pobierz