Wpis z mikrobloga

chyba, że to dla mnie niebezpieczne, to wtedy trudno, bedzie mniej.


@svr_: To bedzie nagrano na Policaj i się skończy rumakowanie. Kamerka dobra rzecz, trochę to trwa, ale po około 6mc kozak jest smutny. Min 1m takie jest prawo.
  • Odpowiedz
Bezpieczeństwo przede wszystkim! Możliwie blisko, nie metr, dwa czy pół. Takie jest prawo( ͡° ͜ʖ ͡°)


@svr_: Był sobie kozaczek w audi, chciał kozaczyć i mnie zepchnąć z drogi, potem wysiadł i chciał się bić, ale zwątpił. Jego zdjęcie zaś poleciało na komisariat i skończył ukarany przez sąd. Więc lepiej przestrzegaj przepisów.
  • Odpowiedz
uuu, zajechało rowerowym januszem, stop agresji na drodze. I stosuj się do przepisów bo i ciebie ktoś nagra.


@svr_: Mnie nagra? Bardzo proszę! Nie martwię się o to. Co do kozaczenia sąd miał inne zdanie. Wykop to nie jest miejsce z prawdą, tylko nibylandia. Jadę możliwie blisko a ty min 1m na wyprzedzanie, jak nie to grzecznie jedziesz z tyłu i czekasz na możliwość, chyba, że się zmienią przepisy. Wątpię.
  • Odpowiedz
w końcu dotarło ( ʖ̯)


@svr_: Przecież od początku pisałem, że około 1m od krawężnika to dla mnie możliwie blisko. Więc o chu ci chodzi?
  • Odpowiedz
@reddin: Obrazki z waszych psychogrupek mnie nie interesują. Idąc twoją logiką mogę zrobić taki sam z motocyklem i 'udowodnić' że lepiej wyprzedzać rower mniej niż metr niż wyjeżdzać na przeciwległy pas, bo 'bezpieczenstwo'.
  • Odpowiedz
Obrazki z waszych psychogrupek mnie nie interesują. Idąc twoją logiką mogę zrobić taki sam z motocyklem i 'udowodnić' że lepiej wyprzedzać rower mniej niż metr niż wyjeżdzać na przeciwległy pas.


@svr_: Ale nie możesz wyprzedzać motocyklem mniej niż 1m, bo przepis nakazuje minimum 1m.
Przeciętny pas ruchu na drodze dwukierunkowej ma około 3m. Motocykl ma około 1,20 m rower mój górski około 85, miejski około 80 + łokcie, barki, kolana
  • Odpowiedz