Wpis z mikrobloga

Wymieńmy wszystko, co obecnie atakuje i chce zniszczyć tęczowego neuropka-wykopka:

- chrześcijaństwo
- Kościół Katolicki i księża
- patriotyzm
- kapitalizm
- broń palna
- patriarchat
- męskie nazwy zawodów
- brak zaimków w stosunku do transów
- osoby wierzące w Boga
- "homofobia"
- rozróżnianie tolerancji od akceptacji
- każda osoba o innych poglądach, w tym ateiści gardzący gimboateizmem
- rodziny wielodzietne
- brak podziału na 92+n "płcie"
- antykomunizm
- toalety dla kobiet i dla mężczyzn
- "opresyjne" stereotypy płciowe jak np. golenie pach przez kobiety
- logika i fakty
- "prawactwo"
- ustępowanie kobietom w drzwiach
- "faszyzm", "nazizm"
- kierowcy aut
- RiGCz
- niskie podatki
- prawo własności
- nietolerowanie wyuzdania seksualnego w miejscach publicznych
- wierzący naukowcy
- merytokracja
- nieakceptowanie każdej formy seksualnych zachowań
- "islamofobia"
- ochrona granic państwa przed nielegalnymi imigrantami
- bilboardy z atrakcyjnymi kobietami w skąpej bieliźnie
- osoby niepopierające zabijania nienarodzonych dzieci
- posiadanie wartości w życiu
- wolność słowa i wyznania
- własna psychika
- "odbieranie im praw"
- demokracja, wybór polityka/ugrupowania, którego nie lubią
- noszenie odzieży patriotycznej
- zdrowy styl życia
- woda z mydłem
- torcik z wafelkami w lesie
- życie poza piwnicą

co ich nie atakuje

- brak RiGCzu
- socjalistyczna Wenezuela, gdzie większość obywateli żyje w skrajnej nędzy
- państwa islamskie, gdzie prawa człowieka nie występują


#4konserwy #humorobrazkowy #heheszki #bekazlewactwa #bekazkomunistow #bekazlgbt #neuropa
i.....s - Wymieńmy wszystko, co obecnie atakuje i chce zniszczyć tęczowego neuropka-w...

źródło: comment_73bbp1w7kJLdVFEMRkn96HkdglGIFEh7.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • 4
Do tego jeszcze badania naukowe i statystyki

@Helsantonio_Montes: Cumplu, takie szczere pytanie. Podrzucisz mi jakieś linki do wykopowych dyskusji, gdzie podłe lewactwo udaje ślepych w zderzeniu z badaniami naukowymi? Zwykle z powoływaniem się na źródła naukowe spotykałem się u tych imbecyli pokroju @koroluk, a prawica raczej lubiła sobie pokrzyczeć o oczywistościach widocznych na pierwszy rzut oka i chłopski rozum oraz lewackim WHO, kierującym się wyłącznie ideologią przy wykreślaniu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Helsantonio_Montes: No i gdzie tam niby masz ten kwik? Komentarzy jest w ciul, ale głównie przewijają się stwierdzenia typu "pomimo statystyki nie warto sprowadzać wszystkich do wspólnego mianownika", "autor znaleziska nie bierze pod uwagę istotnych czynników, jak np. wpływ środowiska na inteligencję"(ad. pierwszorzutokizm), czy, o zgrozo, "z naukowego punktu widzenia, słowo rasa jest zdecydowanym nadużyciem w kontekście ludzi". Natomiast nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek negował te statystyki. Jeżeli już,
  • Odpowiedz
@Sagitarius: @dom_perignon: a tak po za radością z zakopania jakieś zarzuty merytoryczne? Bo tylko potwierdzacie moją tezę z moich komentarzy tutaj ( ͡º ͜ʖ͡º). Nie potraficie się odnieść merytorycznie, to jak prawdziwy, dumny płaskoziemiec po prostu ignorujecie dowody, które wam prostują światopogląd xDD. "wysryw", "gówno", "bzdurne znalezisko" ale jakoś nikt nie potrafi wskazać, co takiego złego w tym znalezisku było. Badania naukowe? Statystyka?
  • Odpowiedz