Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 71
Dostaje telefon przed chwilą:
- (Ślunski akcent) Panie bo jo bych chciał pokój wynająć
- dla jednej czy dwóch osób?
- no jo żech som jest
- No dobrze mogę za 15min podjechać i pokazać, tylko czy ma Pan środki bo u nas za pokój się płaci za miesiąc z góry.
- a wiela by to było?
- no za pokój £75 tygodniowo więc £325
- COOOOOO? ILEEEEEEE?!
(Tu urwało mi icho i musiałem przełożyć na drugie.
- coś nie tak? Za ile tygodniowo by Pan chciał pokój wynająć?
- no tak 30 funia...

Kurtyna

#uk #emigracja #sorekcharityltd #barnsley
  • 35
@lsh: masz racje. Nie zauważyłem tego.

@Wujek_Fester: doliczyłem Council Tax i rachunki. Tv license sie płaci jak nie masz tv w domu? Chyba nie? Net to 20£ miesięcznie

@vilajnen: nie wiem o co Ci w tym chodzi? Strona jak każda inna do szukania lokum.

@sorek: Przeciez nie hejtuje Cie za wynajmowanie mirkom chaty za takie pieniądze - bo to twój sposób na biznes. Robisz dodatkowo w #!$%@? za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@marcinsa12: domy tutaj to min £400 za jakiekolwiek standard. Pokoje mamy w centrum. Pewno że jak sie znajdzie to można i taniej mieszkanie ale to dodatkowa robota dla wynajmującego. Niestety pokoje wymagaja dodatkowego zarządzania, sprzątania i naprawiania mebli.

Do tego musisz być 24/7 dostępny bo jak coś się stanie to potem afera na mirko ( ͡ ͜ʖ ͡)
@sorek: gdybym nie przyjechał przez tą agencję, tak realnie, w jakim czasie jestem w stanie znaleźć pracę (na początek magazyn/produkcja)?
Przyjechał ktoś do Ciebie i np. mu się nie udało i wrócił (nie znalazł pracy lub jakie były inne przyczyny)?