Wpis z mikrobloga

@phuketrelocation: Przy ulicach widzę chińskie flagi, codziennie widuję jakiś ludzi na samochodach z flagami i bębnami, ale skąd lub dokąd jadą to chooj wie. Info jakie znalazłem dotychczas niewiele mi pomogło, niby każdego dnia coś tam się dzieje w pobliżu wybranych chińskich świątyń do których nie mam blisko, a procesje z wariatami mają niby być 14-17.10 i też w okolicy któryś tam chińskich świątyń, godziny rozpoczęcia mocno poranne 6:30 - 8:00.
jak mozna nie miec skutera. To tak jak nie miec nog:)


@phuketrelocation: normalnie, przylatujesz tutaj i nie masz niczego, skutera też ( ͡ ͜ʖ ͡)
Śmigałem na wypożyczonym jeden dzień i potwierdzam, nie mieć skutera to jak nie mieć nóg, a że odwiedzałem też inne lokalizacje w Tajlandii i nie zabawię tu dłużej niż miesiąc, więc nie ma sensu kupować.
@phuketrelocation w wypożyczalni którą mam blisko chcą paszport a ten jest mi potrzebny na przeloty, druga sprawa to czy mi go później oddadzą bez kombinacji. Raz miałem wypożyczony na paszport localesa i oddali, nie było krzywych historii jakie czytam w internecie.
Jakie masz doświadczenia, warunki umowy, cena, gdzie wypożyczalnia ? Może jeszcze wypożycze jeśli znajdzie się jakaś ciekawa oferta.
Mam swoj:)


@phuketrelocation: myślałem że masz jakieś sprawdzone ścieżki wypożyczenia na dłuższy okres.

Szukaj takiej co ksero chca.


@phuketrelocation: Też o tym myślałem, no ale trzeba poszukać, a ostatnie dni miałem podróżnicze, może teraz ogarnę temat.

Na taxi wydasz 5x tyle co za wypozyczenie skutera.


@phuketrelocation: zgadza się, po jednym wypożyczeniu stwierdziłem że taniej niż taxi, a jak dłuższy okres pobytu to jeszcze taniej wyjdzie swój mieć.