Wpis z mikrobloga

  • 12
#szukampracy #pomocy #studbaza #grafika #grafikakomputerowa #cebuladeals xD

Hej hej,
Potrzebuje ktos darmowego grafika??? ()
Robię magisterke z Grafiki i sztuk nowych mediów. Na dyplom miałam robić instalacje artystyczna ale średnio dogaduje się z promotorem wiec szukam nowego pomysłu. Głównie interesuje mnie grafika projektowa i niestandardowe projekty dlatego nie chciałabym robić kolejnego brandingu dla zmyslonej marki. Fajniej byłoby zrobic np. Brand calego prawdziwego lokalu, barbera albo jakaś świetlna wizualizacje, cos przydatnego i użytecznego jeśli realnego to już wgl bomba. Umiem i w 3d i animacje co trzeba to się nauczę () Może ktoś z was miałby takie zlecenie lub pomysł do którego brakuje mu osoby od strony wizualnej np aplikacja, które mogę totalnie nieodpłatnie wykonać? :) Czaa nagli a ja mam pustke w głowie. Pomocy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
@Kate123: zgłoś się do fundacji i instytucji pro bono. Z taka prosba jest o tyle problem, ze wciąż to jest inwestycja. Ty oferujesz usługi za darmo, ale realizacja już kosztuje ;)
  • Odpowiedz
Czego się nie robi by się obronić w terminie


@Kate123: Przecież dopiero początek roku. Po drugie możesz sobie sama coś wymyslić, skoro i tak nic nie chcesz zarobić
  • Odpowiedz
  • 8
@Acrivec akurat w tym przypadku #!$%@?łeś się bezpodstawnie.
Jest to cebula, bo dziewczyna oferuje coś za darmo, gdzie normalnie są to niemałe koszta.
  • Odpowiedz