Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki - proszę Was o opinię, bo jestem ZSZOKOWANY, jak potraktowała mnie ochrona Biedronki.

tl;dr
Zaparkowałem na czas zakupów przed sklepem Biedronki, ponieważ na całym parkingu w momencie parkowania nie było w ogóle wolnych miejsc. Obok mnie zaparkowane były dwa inne samochody - ich na zdjęciu nie ma, bo zdążyły odjechać.
Sytuacja: wychodzę do samochodu z zakupami, ochroniarz na mnie z ryjem, straszy bagietami, generalnie w mojej opinii zachowanie nieadekwatne do sytuacji, bo wystarczyło poprosić, żebym tak więcej nie parkował.
Sytuacja tak eskalowała, że poszedłem po kierowniczkę, bo ochroniarz w mojej opinii zbyt agresywnie i niekulturalnie się zachował. Kierowniczka przyszła, wzięła stronę ochroniarza, że dobrze zrobił, a na moją uwagę, czy nie mógł kulturalnie tego ze mną załatwić np. z uśmiechem powiedzieć:

Proszę Pana, źle Pan zaparkował - proszę więcej tak nie stawać, bo przeszkadza Pan


Ona mi odpowiedziała, że mają 10 tys. klientów i jakby za każdym mieli
chodzić i "prosić", żeby dobrze parkować to bla bla bla.

Czy ja mam całkowicie inne poczucie kultury i Waszym zdaniem ochroniarz rzeczywiście powinien był mi narobić takiego wstydu przy ludziach? (,)

Wersje rozszerzona, którą puściłem do centrali:


#biedronka #ewakuacjaboners #pytanie #pytaniedoeksperta #prawo #prawojazdy #kultura
Kocury - Mirki i Mirabelki - proszę Was o opinię, bo jestem ZSZOKOWANY, jak potraktow...

źródło: comment_rm1MRZTWzYoTubVokU5RYCENMxVPa8AW.jpg

Pobierz
  • 447
  • Odpowiedz
@Kocury: a pomyślałeś o bezpieczeństwie ludzi? Nie daj boże byłby pożar albo coś co wymagałoby ewakuacji. Twój samochód na głównym wyjściu, w połowie blokuje przejście ppoż. Wygląda niewinnie, ale może skończyć się katastrofalnie.
  • Odpowiedz
zaparkowałeś jak #!$%@? i zachowanie ochroniarza nie umniejsza


@Thou: to Twoje subiektywne odczucie? Proszę o podstawę prawną, które zabrania mi takiego zaparkowania. Dajesz - ja twierdzę, że zaparkowałem prawidłowo, zgodnie z aktualnymi przepisami.
  • Odpowiedz
@Kocury: czy przypadkiem kostka w innym kolorze nie wyznacza miejsc parkingowych? Dobrze widzę, że pod daszkiem stanąłeś? xD
Tył samochodu nie wystawał na drogę?
  • Odpowiedz
@Kocury #!$%@? opie dobrze parkujesz i #!$%@?. Jak masz matiza to mozesz parkowac nawet na zakutym lbie ochroniarza. Malenkie, wąskie i lekkie autko, moze ze 3x wieksze niz wozek z zakupami. #!$%@? sie bo zazdroszcza i tyle. Wg mnie spoko
  • Odpowiedz
czy przypadkiem kostka w innym kolorze nie wyznacza miejsc parkingowych? Dobrze widzę, że pod daszkiem stanąłeś? xD

Tył samochodu nie wystawał na drogę?


@Shajo: Tył samochodu nie wystawiał na drogę. Zaparkowałem dokładnie tak, jak widzisz na obrazku, który załączyłem do pierwszej wiadomości.
  • Odpowiedz
#!$%@? opie dobrze parkujesz i #!$%@?. Jak masz matiza to mozesz parkowac nawet na zakutym lbie ochroniarza. Malenkie, wąskie i lekkie autko, moze ze 3x wieksze niz wozek z zakupami. #!$%@? sie bo zazdroszcza i tyle. Wg mnie spoko


@PRZEGRAC: złoto, życzę szybkiego stania się bordo, zielony xD
  • Odpowiedz
@Kocury: czy ty zaparkowałeś pod tym daszkiem? () Jesteś moim bohaterem. Pewnie gdyby dzieciak ci wózkiem zarysował bolid to byś biedronkę od sądu podał. Właśnie takim człowiekiem cie widzę.
  • Odpowiedz
@Kocury: To jest matiz? Internet mowi ze ma 3.5m dlugosci. Na Twoim zdjeciu widac ze zderzak przedni jest na wysokosci lub jeszcze przed daszkiem. Nie chce mi sie wierzyc ze nie wystawal na jezdnie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kocury: trzeba było do środka wjechać bo "nie było miejsca"
poczekać chwilę nie łaska?
albo zaparkować 20 metrów dalej?
dupsko ciężkie a normalnie ludzie ze sklepu z wózkami wyjść nei mogą
i jeszcze zjeb się chwali w internecie
noż #!$%@?
  • Odpowiedz
trzeba było do środka wjechać bo "nie było miejsca"

poczekać chwilę nie łaska?

albo zaparkować 20 metrów dalej?

dupsko ciężkie a normalnie ludzie ze sklepu z wózkami wyjść nei mogą

i jeszcze zjeb się chwali w internecie

noż #!$%@?


@TwojStaryToKorniszon: nigdzie nie było znaku pionowego ani poziomego, nie było również regulaminu parkingu, który zabraniałby parkowania w sposób, który zrobiłem. Dodatkowo zadbałem, żeby zachować odpowiednią odległość od wejścia. Jestem przekonany, że zaparkowałem
  • Odpowiedz