Wpis z mikrobloga

@Sudice: jak ja to wiem, ale oni są niepoważni chyba dwa miesiące temu byłem u „polecanej” przez terapeutke, psychiatrę starsza taka bardzo, sama mówiła, ze mnie nie przyjmą od razu choć jeszcze się okazało, ze urlop sobie wzięła ta młodsza nawet 5 minut ta „rozmowa” nie trwała i tylko się dowiedzieć, ze tyle się czeka, no nie pomoga mi
@Kontozalozonedlapostu: ja byłam umówiona z psycholog też polecona od psychiatry umówiłam się z tamtą, czekam długo, przychodzę a okazuje się że w tym dniu nie przyjmuje. Dobrze ze recepty na leki jeszcze mam. I skąd tu o jakąkolwiek pomoc... nic...
@Sudice: ja odwrotnie, ale to pewnie, ze termin bo i ona jest choć była inna, ale już nie wpraszlaem się. Ej no przecież mnie głowa bolała powiedziano mi, że jak boli to przestać a jak byłem u rodzinnego to nie wiem czy to brać nie chcą mnie mają dość, przecież jak nawet odstawię po jednym dniu to znów będę odczuwał konsekwencje, teraz mnie boli tak czy tak nawet jak pamietam, bo
@Kontozalozonedlapostu: ja po asertinie nie mam efektów ubocznych żadnych ale wiem że na każdego ten lek może inaczej działać i takie nagle odstawienie bez żadnego odpowiednika też jest niebezpieczne tym bardziej jeśli ktoś jest w takim stanie.
@Sudice: ja się nie dziwie w moim przypadku, a mi tak powiedziała jedna i drugi choć byłem już na uspokajających i, że niby wystarczy teoria, to po co były te antydepresyjne. To tak jakby się miało ranę otwartą albo jakiekolwiek złamanie i takie czekanie, atacetem altacetem
@Sudice: czy chce, jak już w to wszedłem i są skutki, przecież potrzebne jest uzupełnię serotoniny w mózgu, a przecież naturalnie nie mam szans, w końcu z czegoś ta depresja (o ile jest) się wzięła, sam się wpędziłem takimi myślami, ale i inni mi pokazali/pokazują jak jest
@Kontozalozonedlapostu: 5HTP powinno pomoc choćby w minimalnym stopniu,taki pomocniczy suplement. Możesz również w internecie wyszukać najlepszy dla siebie lek i pójść od lekarza rodzinnego po receptę na antydepresant albo chocby na benzodiazepine. Najpopularniejszymi lekami SSRI są wenlafaksyna,fluoksetyna,paroksetyna. Jeśli bardzo złe zareagowałeś na sertraline to może escitalopram będzie najlepszym lekiem. Głównymi skutkami ubocznymi które mijają w ciągu 2 tygodni escitalopramu to nudności,rozwolnienie,wymioty,zawroty głowy a tak to bardzo dużo osób reaguje na ten
@Qwik3: właśnie jak czytałem powinienem sam, ale ja się nie znam, aby znaleść. Czyli bez recepty? On nie chce nawet tych co mam od innego lekarza na coś innego, nie chcą mnie. Eh, że musi tak być, one mówiły, abym nic nie brał jedna co przepisała asertin z fluoxolem czy jakoś tak, później z chlroprotixenem chyba, bo widzę, ze mam a nie wiem teraz jak się nazwał ten uspokajający, ale pomarańczowe