Wpis z mikrobloga

@niesmiertelny69 Nie no stare hondy nie grzeszą urodą, chociaż widywałem grosze wypadki projektantów (e46 compact, zresztą cokolwiek w kompakcie od bmw), ale beki z silników hondy to już nie czaję. Generalnie benzyna jest świetlna w wykonaniu Hondy.
@niesmiertelny69 Nie wiem... może dlatego, że te silniki kręcą obroty nieosiągalne dla innych producentów? Ja jeżdżę już od ponad roku witkiem 2.0 i muszę stwierdzić, że kultura pracy tego silnika jest nieosiągalna dla czegokolwiek czym jeździłem wcześniej. Fakt - moment mógłby być nieco wyższy. No ale ja mam już za sobą palenie kapora na każdych światłach i teraz bardziej istotne jest to, żeby silnik był cichy i kulturalny na niskich obrotach, i
@niesmiertelny69: Nie nie jeździłem "Kompressor". Chryste! Kto wymyślił tę nazwę?! Innymi - starszymi i nowszymi Mercedesami jeździłem i... To w ogóle są samochody innej klasy. Limuzyny rzadko kiedy mają zacięcie sportowe, bo ta klasa (sportowe limuzyny) pojawiła się stosunkowo niedawno. I teraz tak: starego mietka, kompresora z sensownym silnikiem, w dobrym stanie kupisz za miliony monet i drugi milion monet w remont. U blacharza to lepiej wykupić od razu abonament. Nie
@piotrasz: po pierwsze to mówię wciąż o samochodach z przedziału 15-25k, po drugie to kompressor to nazwa takiego urządzenia w stylu turbiny, ale dmucha od 1.5k praktycznie co daje bardzo przyjemne uczucie ciągłej krzywej mocy, bez żadnych skoków
@niesmiertelny69: Nie no grzeję z tego kompresora. Wiem co to jest ;) Po prostu moim zdaniem to jest tak, jakby nazwać model samochodu, nie wiem... betoniarka :) A w przedziale 15-25k - to nie wiem. Znajomy ma nieźle utrzymanego SLa, chyba 560. Fajny samochód weekendowy. Na co dzień bym go nie zdzierżył, ale nawet fajny.
W tych górnych przedziałach pojemności to mercedes nawet fajne silniki ma. Tylko to nadal jest b.
To ma sens. Chociaż mam znajomego, co na pierwszy samochód kupił A6 C5 2.4 i... jeździ nim nadal, chociaż już zaliczył kilka elementu dekoracyjnych parkingów, ale to jest zasługa tej wspaniałej elektroniki. Nie ma co polegać na czujnikach parkingowych w audi. Generalnie wybierz sobie najmniejsze zło i nie licz na to, że będziesz miał wszystko (wspaniały wygląd, osiągi, wyposażenie i niezawodność) w tej cenie... Wybierz jedno z tego. No góra dwa!