Wpis z mikrobloga

@marcelinnagontek: czyli nie chcesz ogladac dziewczn na wykopie, ale tagow nie zablokujesz xd wiec #!$%@? sie akurat do mojego wpisu xdddd mozesz wyjasnic dlaczego do mojego a nie do jednego z 100 000 innych?

Rozumiem ze nie chcesz ogladac zdjec dziewczyn na wykopie, jednoczesnie nie zablokujesz tagow, czyli chcesz isc na wojne z calym swiatem zeby nikt nie wrzucal zdjec dziewczyn? A moze chodzi ci o swiety tag #przegryw
  • Odpowiedz
@D3tox: Po pierwsze nie chce blokować, bo mi to obojętne jest, czasami nawet nie używam słowa aseksualizm, bo mi seks jest tak obojętny, że słowo aseksualizm używam tylko wtedy jeśli muszę pokazać że nie jestem hetero jak reszta. Po drugie, traktujesz moje wyrażenie opinii, niepopularnej, choć wyrażonej w kulturalny sposób, jako atak na ciebie, co jest błędem, gdyż ja tylko chciałem napisać co ja o tym myśle. Po trzecie losowo
  • Odpowiedz
@D3tox: 1. Jest mi obojętne, ale miałem nadzieje że ci ból dupy przeminie, ale się myliłem jednak. 2. Bardzo ludzi obchodzi, zwłaszcza takich spermiarzy jak ty, co ciągle myślą o dupie i cyckach. 3. Traktujesz, bo ciągle przeklinasz, ja ani razu nie przeklinam, mimo że mam wrażenie, że traktujesz mnie jak śmiecha. 4,5 i 6. Tu nawet nic nie odpowiem, bo robisz sobie jaja z mojej orientacji, widać jaki z
  • Odpowiedz