Wpis z mikrobloga

#neuropa ostro walczy z rzeczywistością. Właśnie skasowano znalezisko o bójce przedstawiciela środowisk LGBTQ z muzułmanami w Berlinie pod zarzutem... "Naruszenie regulaminu – nieodpowiednie treści, propagowanie nienawiści" XD
Z tym że autor moim zdaniem do nienawiści nie nawoływał w żaden sposób. W samym linku też nie ma nawoływania do nienawiści.

Ale fruwa @RFpNeFeFiFcL:


#wykop #bekazlewactwa #4konserwy
źródło: comment_LHrl3ImLAXIPWaIKLame6GsEJa8bLKsJ.jpg
  • 15
@krulwypoku_IgB6: @Klosinski: @pablo103: @Naxster:

Dodałem jako znalezisko tą informacje: https://nczas.com/2018/10/09/zoo-w-berlinie-czyli-lgbtq-vs-muzulmanie-trans-nie-dal-sie-pobic-widac-ze-chlop-to-po-co-udaje-video/

Temat i opis zostali dodane automatycznie przez Wykop
Film ze znaleziska był pokazywany w tym dniu w TVP2.
Od siebie nie dodałem a ni jednego słowa. ( czego bardzo żałuje )
Wołałbym polec na polu bitwy, nisz tak na próżno zostać "unieszkodliwionym" na tydzień : )

Z tego co rozumiem sympatycy "wyznawców religii pokoju" o nietradycyjnej orientacji zgaszali
@krulwypoku_IgB6:

Dzięki jeszcze raz za wsparci miłe słowa kolega Mirku ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pisałem poprzednio że moje poglądy polityczno - obyczajowe są uważane za ultra konserwatywne , ultra antysemickie, ultra rasistowskie.
Dałem słowo bliskiej osobie o tym nie rozmawiać i dyskutować. ( bo kiedyś ujawniając swoje myśli i poglądy miałem bardzo poważne problemy z realnym życiu)

I dla tego będę udzielał się tylko w dziale nauka
@RFpNeFeFiFcL: Ja też czasem jak powiem co myślę to... dostaję bana XD Także, człowiek musi się do cenzury przyzwyczaić i nie pisać w emocjach i po alko. Ale myślę że warto się dzielić z innymi swoimi przemyśleniami na różne tematy, może komuś to pomoże coś więcej zrozumieć. Trzeba się tylko starać żeby to jakoś ładnie ubrać w słowa i nie urazić przy tym lewaków XD i moderacji ;)

Tak jak kiedyś
@RFpNeFeFiFcL: ja nic o tobie nie pisałem. Opis był jawnie homofobiczny i skrajnie niesmaczny, a OP próbował tego bronić. Nie interesowało mnie kto taki opis dał, ten ktoś zasługiwał na bana. To, że tak naprawdę był to redaktor jakiegoś szmatławca konserwatywnego tu nie dziwi i nie zmienia wniosku, tylko, że jego się nie zbanuje.

Natomiast jeżeli masz problemy w realnym życiu z powodu wyrażenia swoich poglądów to albo żyjesz na zachodzie
@krulwypoku_IgB6: @Klosinski: @Pawu1on: @Hound: @Naxster:

Żeby było jasne :

1. Ja osobiście nie napisałem nic w tym znalezisku. Nazwa tematu i opis należą do redaktora strony nczas.com
Wykop automatycznie ściągnął nagłówek i skrócony opis.

2. Tym co uważają że mam ">oznaki lekkiego aspergera" mogę tylko współczuć wypaczenia rzeczywistości.
Jak najbardziej uważam że takie zachowanie zwolenników "religii pokoju" ( która każe obcinać mieczem głowy niewiernym ) jest bardzo
3. Słowo "babochłop" jak już wspominał kolega wyżej nie jest wulgaryzmem.


@RFpNeFeFiFcL: nazywanie osoby transseksualnej "babochłopem" jest "nieodpowiednią treścią" i możesz się z tym kłócić ile lubisz. Dowiedziesz tym samym tylko tego, że twoja aberracja kognitywna nie pozwala ci zrozumieć kontekstu wypowiedzi.
@Naxster:

Owszem może być traktowana jako "treść nieodpowiednia" i znalezisko można "zakopać".
Natomiast z całą pewnością nie jest to nawoływanie do przemocy i najważniejsze za to nie nie dodaje się bana na tydzień.
Chociaż jak widzę ostanie screeny zgłaszane do moderacji i odrzucane są równi i równiejszy.

Ja mam gdzieś te banowanie, bo nawet połowa zw wspomnianych "strażników " nie dodała tyle wartościowych merytorycznych znalezisk w ciągu roku podobne do mnie
@RFpNeFeFiFcL:
"Naruszenie regulaminu – nieodpowiednie treści, propagowanie nienawiści" nie zawiera określenia "nawoływanie do przemocy".
Jeżeli moderacja uznaje mowę nienawiści za "propagowanie nienawiści" to jak najbardziej obraźliwe, upadlające określenia na osobę transseksualną (która była na domiar wszystkiego ofiarą) pasuje do bana.

Dopatrują się stronniczości wszyscy. Ja widziałem ogrom komentarzy o "#!$%@?" odrzuconych mimo jawnego nie tylko obrażania ale wspomnianych wcześniej rzeczy. Więc o wszem są równi i równiejsi ale nikt nie wie