Wpis z mikrobloga

Szukam smartwatcha do wyświetlania powidomień (kto i co napisał sms/whatsupp/email ) i kto dzwoni aby wiedzieć czy warto wyjmować telefon z kieszeni/plecaka i odebrać czy dzięki zegarkowi zrzucić połączenie.
Zastanawiam się nad Xiaomi Amazfit Stratos i Tickwatch E
Może ktoś z doradzić kto tego używa jak wygląda sparwa powiadomień i czytania wiadomości ew. który lepszy?
#smartwatch #technologia #amazfit #gearbest #aliexpress #banggood
  • 20
@isActive: Napiszesz coś więcej? Jak wygląda sprawa czytania sms/mail/whatsup? Ogólne użytkowanie?
Tickwatch E ma Android Watch co mnie do niego trochę bardziej przekonuje. Stratos jest za to bardziej popularny więc jakiekolwiek późniejsze zabawy z ROMem, problemami mogą być szybciej rozwiązane
@gonzol powiadomienia są, ale np jak dostaniesz dwie wiadomości od tej samej osobie to odczytasz tylko informację w stylu dwie wiadomości, a nie ich treść
@endrju_pl: Dzięki, ale BIP mi sie po prostu nie podoba. Szukam okrągłego zegarka.
Patrząc po ilości polecających to chyba szala przechyla się na stronę wyboru Stratosa.

Plusy jakie widzę w Ticwatch'u:
+ lepszy ekran,
+ Watch Wear OS
+ możiwość instalacji aplikacji ze sklepu play
+ możiwośc odpisania na wiadomość
+ możliwość odebrania telefonu

Plusy Amazfit Stratos 2:
+ długośc pracy na baterii
+ czujnik światła
+ większa popularność
+ więcej
@gonzol: Ja mam Stratosa i Pebble Time. Dla mnie ogromną zaletą są właśnie wyświetlacze Transflective - są cały czas włączone i świetnie widoczne w słońcu. Z tą ilością funkcji Stratosa to bym nie powiedział, on po prostu jest nastawiony na sport. W kwestii różnorodnej funkcjonalności to Ticwatch będzie dużo lepszy. Niestety mnie cały czas w WearOS odrzuca czas pracy na jednym naładowaniu, oraz właśnie praktycznie brak zegarków z ekranami Transflective. Pewnie