Wpis z mikrobloga

Mirko help, szukam auta, tak do 50k PLN żeby się ze wszystkim zamknąć, auto głownie do małego miasta, chociaż też na trasy, mam na oku Audi A3 8V w wersji limusine albo sportsback, A4 B8 sedan lub A5 Coupe/Limusine, chciałbym to ogarnąć w automaciku i z bajerami, jakieś sline, być może quattro, B&O, czujniki parkowania dla różowego. Tylko teraz pytanie. w jaki silnik mierzyć, z raportów spalania wychodzi najlepiej na 2.0tdi 170km, dodam, że chciałbym coś powyżej 150km. Jakie są wasze opinie ? Może ktos ma któreś z tych aut i chicałby sie wypowiedzieć ? Może ktoś poleci inne auta z tej klasy ?

#audi #diesel #benzyna #silnikiboners #motoryzacja #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szulmack: Jezeli w automacie to chyba najlepiej A3 8V bo masz tam s-tronic, a w A4 B8 i A5 B8 jest problem żeby znaleźć inną skrzynie niż multitronic. 2.0 wtedy masz 150km, no chyba że oczekujesz czegoś więcej to masz wersje coś koło 190km quattro. Osobiście polecam miałem przyjemność pojeździć
  • Odpowiedz
@szulmack: uwazaj na 2.0 tfsi w audi, do rocznikow 2012 wychodzily z wada konstrukyjna i wcinaly olej. Posiadam a5 z 11' i potrafi wypic nawet 1 l na 1000km
  • Odpowiedz
@Mithrindil: Nie chodzi mi o to, żeby #!$%@?ć, tylko jak już potrzebuje to komfortowo wyprzedzać, a3 limusine i a4 sedan są podobne wielkościowo, a5 co prawda jest wieksza, ale bardzo podobają mi sie estetycznie. Wymagania mam takie, żeby sobie komfortowo pojedzić w klasie wyższej niż skoda octavia. Z racji tego, że przejeździłem już setki tysiecy kilometrów Audi mam zaufanie do tej marki chociaż wiem, że auto auto nie równe.
  • Odpowiedz
@szulmack: Wg mnie "komfortowo" i "Audi" się wyklucza, to strasznie twarde samochody. Fajne na autostradę, do miasta trochę mniej. Ale jak lubisz to spoko. Rynek używanych Audi jest mocno patologiczny, można na różne miny trafić. Powodzenia w szukaniu i życzę bezproblemowego zakupu
  • Odpowiedz
@Mithrindil: Jestem przyzwyczajony do tych aut dość mocno, nie wykluczam zakupu innego tak naprawdę, jednak szukam po znanych wodach, łatwiej jest mi zweryfikować co jest śmieciem a co nie. Ale to prawda rynek samochodowy w Polsce ogólnie kuleje a auta z grupy VAG to już porażka.
  • Odpowiedz