Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki, miałem nie kupować telefonu z Chin, ale 1600 zł za OP6 jednak kusi bardzo.
Pytanie do ludzi co kupowali droższe rzeczy z #gearbest oraz do użytkowników #oneplus6.

Jak to jest z gwarancją OnePlus przy zakupie z GearBest? Tylko u nich mogę jak coś naprawiać telefon w razie jak jebnie, czy OnePlus sam w sobie też ją uznaje? No i jak jest z awaryjnością tego fona?

#zakupyzchin #smartfon #telefony #oneplus
  • 28
Jak to jest z gwarancją OnePlus przy zakupie z GearBest?


@Jotu: Nie ma.

Tylko u nich mogę jak coś naprawiać telefon w razie jak jebnie, czy OnePlus sam w sobie też ją uznaje?


@Jotu: Zależy od widzimisię Gearbestu, OnePlus nie uznaje zakupu z Gearbest.

No i jak jest z awaryjnością tego fona?


@Jotu: Jak trafisz na feralny model to się zrypie, ogólnie awaryjność nie jest duża, w sumie telefon
@Jotu: @betaTrx: a ja #!$%@? wciaz waham się czy OP6 wlasnie z gearbesta czy Honor Play? Ten Honor ma 3750mha baterie.. i jest za 1400 zł z polski... Tylko to widze jak przewage... #!$%@? nie wiem co robic.. Strasznie boli mnie ta mala bateria w OP6
@Jotu gwarancja na gearbest to fikcja, jedynie jak PayPalem zapłacisz to masz te 180 dni jakoś i to tyle. OnePlusy kupuje się tylko ze strony producenta! ( ͡ ͜ʖ ͡)
@tadocrostu: jasne, bardzo ładny telefon i w moim guście. Też go rozważałem. Mnie głównie przekonał Amoled. Oglądałem trochę recenzji i ta bateria w OP6 wcale tak słabo nie trzyma jak ustawisz czarny motyw.
@Bergi: na stronie producenta już nie ma 6tek. Robią miejsce pod 6t. Gwarancja Gearbest to utrudnienie i mniejsza wygoda względem zakupu z oficjalnej dystrybucji ale da się z nimi większość rzeczy załatwić/dogadać. Oczywiście również obowiązkowo płatność PayPalem.
@Bergi: a jaka będzie cena OP6t? Przypuszczam, że jakieś 539 euro w najsłabszej wersji. Jeśli ktoś nie chce dopłacać i zależy mu na mini jacku to zakup zwykłej 6 ma sens. Ale każdy ocenia według własnych potrzeb i ma prawo uważać inaczej.
@Bergi: nie jestem studentem, więc zniżka mnie nie dotyczy, podobnie jak wielu innych osób. Dla mnie 1600 kontra 2300+ to jednak jest różnica. Biorę na siebie ryzyko gwarancji i myślę, że sobie z tym poradzę. Jeśli ktoś chce koniecznie najnowszy model, wygodę gwarancyjną i jest gotowy zapłacić więcej - zachęcam do poczekania na OP6t. I też jestem w stanie zrozumieć taką decyzję.