Wpis z mikrobloga

@Gizmo_of_Arabia we Wrocławiu jak wejdziesz do rckik to wszystkie kroki masz ponumerowane ;) pierwszym jest chyba szatnia pozniej rejestracja itp. W rejestracji dostajesz ankiete na temat stanu zdrowia wypelniasz ja i w miedzyczasie wchodzisz na badanie wstepne gdzie pobieraja Ci małe próbki krwii do badań. Później bada Cie lekarz i jesli wszystko jest ok to idziesz na górę myjesz ręce i pobieraja Ci krew. Pielegniarki co chwile pytaja czy wszystko ok. Po
@void1984 Właśnie należy pić dużo płynów. Na każdym kroku o tym mówią i przypominają. Im będzie więcej krwi w ciele, tym lepiej będzie szło. Taktyka tylko taka aby się wysikać i dosikać wszystko co masz w pęcherzu przed podpięciem do maszyny. W trakcie i tak panie będą pocic, a do tego jest kroplówka.
Właśnie należy pić dużo płynów


@marooned: Jedna nie pomiędzy wizytą w ubikacji a końcem separacji. Przy pierwszej separacji dałem się za mocno napoić i z trudem dotrwałem do tych 45 minut.

W trakcie i tak panie będą pocic,

I to mocno, jak się nie odmawia.

a do tego jest kroplówka

Jaka kroplówka?
@void1984 Przy separacji do systemu rurek jest też podłączony worek z przezroczystym roztworem. Kiedyś o to zapytam, to pani powiedziała że to właśnie kroplówka, która ma służyć lepszemu przebyciu separacji. Nie pamiętam dokładnie co jest w środku.