Wpis z mikrobloga

Mircy, pomocy.
Wynajmuję pokój i przez wakacje pod moją nieobecność gołębie obsrały cały balkon i nawet naznosiły gałęzi. Jeden z nich się tam chyba zadomowił i #!$%@? nie bał się nawet szczotki, ledwo co go wypchaliśmy ze współlokatorem przez szparę. Te latające szczury ciągle tu przylatywały. Postanowiłem kupić na allegro za dychę sztucznego kruka w nadziei, że są na tyle głupie, że to ich odstraszy, na początku to działało, ale dzisiaj po powrocie z zajęć spotkał mnie taki widok (pic rel) xD
Teraz te latające szczury ciągle tu przylatują, siadają i srają, te #poznan'skie gołębie są jakieś nieustraszone, jak się ich jakoś tanio pozbyć? xD
#poznan #golebie #ptaki
k.....n - Mircy, pomocy.
Wynajmuję pokój i przez wakacje pod moją nieobecność gołębi...

źródło: comment_l4i7nyjDy487HTLZDUjIh4r1sbdBFBJm.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kiken: sa jakies olejki eteryczne czy cus takiego co odstrasza ptactwo, ja #!$%@? cala puszke odswiezacza z biedry na balkon i od kilku dni nie siadajo :o

  • Odpowiedz
@mister_pink: weź jednemu #!$%@? kijem od szczotki po prostu a nie jakieś odstraszacze olejki eteryczne wynalazki xDDDD albo petarda jakaś konkretna taka z #!$%@?ęciem, tylko żebyś przy okazji sąsiadów nie wykurzył xD
  • Odpowiedz
  • 1
Można kupić takie siatki za parę zł i zawiesić u mnie ( os.jagiellońskie ) był ten sam problem teraz nie ma ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz