Wpis z mikrobloga

Mircy, pomocy.
Wynajmuję pokój i przez wakacje pod moją nieobecność gołębie obsrały cały balkon i nawet naznosiły gałęzi. Jeden z nich się tam chyba zadomowił i #!$%@? nie bał się nawet szczotki, ledwo co go wypchaliśmy ze współlokatorem przez szparę. Te latające szczury ciągle tu przylatywały. Postanowiłem kupić na allegro za dychę sztucznego kruka w nadziei, że są na tyle głupie, że to ich odstraszy, na początku to działało, ale dzisiaj po powrocie z zajęć spotkał mnie taki widok (pic rel) xD
Teraz te latające szczury ciągle tu przylatują, siadają i srają, te #poznan'skie gołębie są jakieś nieustraszone, jak się ich jakoś tanio pozbyć? xD
#poznan #golebie #ptaki
k.....n - Mircy, pomocy.
Wynajmuję pokój i przez wakacje pod moją nieobecność gołębi...

źródło: comment_l4i7nyjDy487HTLZDUjIh4r1sbdBFBJm.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kiken: metoda niestety zasadniczo jedna - regularnie wywalać/przepędzać.
Wszelkie inne wynalazki (druty na barierce itp) to tylko uzupełnienie powyższego. Same w sobie skuteczne nie będą.
Dodatkowo polecam pistolet na wodę - krzywdy #!$%@? nie zrobisz, ale zawsze to nieprzyjemne dla nich i może mniej chętnie będą wracały tu gdzie polewają.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@kiken: dałbym ci dobrą radę ale animalsi zamknęli by mnie w więzieniu. Jak chcesz szybko się pozbyć to zainteresuj się ASG w okolicy Poznania ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kiken bylo to samo u sąsiadów z góry, byl sztuczny ptaszor i tak sraly na wszystko w tym na nasz balkon ( ͡° ʖ̯ ͡°) dopiero siatka pomogła
  • Odpowiedz
@kiken: alternatywnie pastuch elektryczny.
W wersji hard - ze 30+ lat temu kolega z klasy wziął akumulator, podpinał cewkę od F126 i przyciskiem uwalniał ładunek. Obawiam się, że część ptactwa nie przeżyła.
  • Odpowiedz