Wpis z mikrobloga

Małe #chwalesie: takie widoki mam z biurka z 44 piętra Roppongi Hills w Tokio, gdzie dziś zacząłem staż w Google. Ponoć przy lepszej pogodzie widać górę Fuji :)
Trzymajcie kciuki żebym dał radę z projektem (jestem w teamie Google Search) i nie przytyl za bardzo od darmowego żarcia - są tu 4 restauracje. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#programista15k #tokio
piternet - Małe #chwalesie: takie widoki mam z biurka z 44 piętra Roppongi Hills w To...

źródło: comment_1eOtxQ8Rq34bNe6lAvWEmEmoKHRoc1LO.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Proces rekrutacji do Google jest taki sam do każdego miejsca na świecie.


@rotflolmaomgeez:

* Do każdego, gdzie rekrutacja może trwać do 8 godzin i zawierać kilka rozmów jednego dnia z różnymi osobami, trwacjących od 20-45 minut. Plus zadania przy tablicy z mazakiem. xD
  • Odpowiedz
@jacobsonik: aplikowałem z PL, ale to tylko staż, potem wracam na studia, chociaż chyba przedłuża mi się przez to o rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rotflolmaomgeez: zobaczymy, narazie jeszcze będę co najmniej 2 lata studentem, więc chętnie złapałbym jeszcze jakiś fajny staż
@Czahor: nie jestem pewien jak dużo mogę powiedzieć, generalnie jestem w zespole Google Search
@kebab-case: @Hatespinner:
  • Odpowiedz
@e_mati: No są. Byłem na takich rozmowach, wiem jak to wygląda. Poza tym, to jest w miarę standard. Czego się spodziewasz jak idziesz na rekrutację xD
W pół godziny tego nie załatwisz
  • Odpowiedz